Klöber - specjaliści w zakresie ergonomicznych, designerskich mebli biurowych

Klöber - specjaliści w zakresie ergonomicznych, designerskich mebli biurowych

Kloeber to niemiecka marka produkująca nowoczesne meble biurowe.

Firma, która powstała w 1935 roku, zdobyła uznanie na całym świecie dzięki swoim wyjątkowym projektom i zaangażowaniu w ochronę środowiska naturalnego. Ich produkty zapewniają wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz zrównoważony rozwój, co sprawia, że ​​są to meble idealne dla firm, które cenią sobie jakość, design oraz korzyści w środowisku naturalnym.

 Ergonomiczne meble biurowe Klöber w Design Spichlerz 08

Cechą charakterystyczną marki Kloeber jest opracowanie i wdrożenie mebli biurowych, które łączą ergonomię, wygodę oraz poprawiają efektywność pracy. Ich kolekcje obejmują różnego rodzaju krzesła, fotele, stoły, systemy wyposażenia oraz akcesoria. Meble biurowe Kloeber pozwalają bawić się stylem, ale także dbają o wygodę i ergonomię. Wszystkie produkty są oryginalne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak tkaniny, skóry, aluminium czy stal.  Współpraca ze znanymi projektantami i ekspertami w dziedzinie ergonomii to kolejna cecha marki Kloeber.

 Ergonomiczne meble biurowe Klöber w Design Spichlerz 09

Flagowymi produktami  Kloeber są krzesła i fotele biurowe, które są jednymi z najbardziej wygodnych, a co najważniejsze ergonomicznych na rynku. Wszystkie modele są projektowane z myślą o zdrowiu użytkownika, wpływają na jego postawę, co przekłada się na korzyść pracy i zapobiega dolegliwościom. Krzesła biurowa Kloeber są szczególnie doceniana za wygodę i dopasowanie się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Posiadają różne opcje regulacji, jak regulacja wysokości, nachylenia, oparcia czy podłokietników, co umożliwia idealne dopasowanie krzesła do ciała i stylu pracy.

Ergonomiczne meble biurowe Klöber w Design Spichlerz 03

Warto również dodać, że marka Kloeber jest wielokrotnie nagradzana za swoje projekty. Firma otrzymała wiele prestiżowych nagród, w tym nagrodę Red Dot Design Award oraz nagrodę Design Plus. Marka współpracuje z wieloma projektantami i architektami z całego świata, takimi jak Burkhard Vogtherr, Wiege Design czy Formstelle.

Ergonomiczne meble biurowe Klöber w Design Spichlerz 10

Marka Kloeber od początku swojej działalności przywiązuje wagę do ochrony środowiska naturalnego i prawidłowego rozwoju. Wszystkie produkty są zgodne z najnowszymi standardami ekologicznymi, a w procesie produkcji wykorzystuje się tylko materiały najwyższej jakości.

Firma Kloeber stale poszerza ofertę o nowe produkty i innowacje, aby zapewnić wysoką jakość i wygodę pracy dla swoich klientów.

Ergonomiczne meble biurowe Klöber w Design Spichlerz 6

Innowacyjne projekty i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w produkcji powodują, że firma Kloeber jest jedną z najlepszych marek w branży mebli biurowych i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Ergonomiczne meble biurowe Klöber w Design Spichlerz 01