Naturalna kolorystyka wnętrz firmy Dulux

Naturalna kolorystyka wnętrz firmy Dulux

Przeważnie jesteśmy zwolennikami jasnych kolorów i delikatnych akcentów kolorystycznych ale to nam się spodobało i chcieliśmy wam pokazać.

 

Nowozelandski oddział firmy Dulux zapowiedział nową edycje corocznego “Dulux Spring Forecast” i udostępnił przykładowe pomieszczenia magazynowi “The Design Chaser”.

 

Eksperci kolorystyki firmy Dulux oczekują trend na ziemne kolory jak brąz i zieleń. Z pomocą australijskich stylistek Bree Leech i Heather Nette King powstały dość męskie wnętrza ciemnych naturalnych kolorach.

 

 

 

 

Pomysł było stworzenie przytulnych pomieszczeń które przypominają bibliotekę lub inne ciche pomieszczenie do odpoczynku. “Atmosfera nie ma być ściśle tradycyjna; ma być wyrafinowanym połączeniem starych i nowych przedmiotów z dużą ilością roślin przez co przenosimy naturę do wewnątrz.”, mowił stylistka Bree Leech.

 

 

 

W czasach w których próbujemy zmniejszyć nas wpływ na środowisko coraz bardziej też pragniemy połączyć się z naturą w naszym codziennym życiu. Właśnie z tego trednu Dulux pobrał inspiracje na tą naturlaną paletę kolorów.

 

 

 

Żródło: The Design Chaser / Wnętrze: Bree Leech I Heather Nette King / Zdjęcia: Dulux Colours of NZ