Swan miniaturowy fotel Fritz Hansen

Arne Jacobsen

produkt wykonany na zamówienie

Ten sam kultowy design i dbałość o szczegóły - Swan miniature lounge chair duńskiej marki Fritz Hansen.

Poznaj słynny duński projekt meblowy w małych rozmiarach, dzięki Swan miniature lounge chair. 

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy współczesne projekty jak fotel Swan miniature lounge chair.

Więcej szczegółów

737 zł

Miniaturowy legendarny fotel Swan chair by Arne Jacobsen skandynawskiej Fritz Hansen.

Tylko znane klasyki designu – jak wspomniany fotel Swan chair dostępują szczególnego zaszczytu wprowadzenia na rynek swojej miniaturowej formy.

Swan mini równie eleganckie jak oryginał, ale z nowym życiem - idealny prezent dla entuzjasty mebli lub na półce we własnym domu.

Miniaturowy legendarny fotel Swan chair Fritz Hansen 

Miniaturowy legendarny fotel Swan chair Fritz Hansen

szerokość 13,5 cm
wysokość 9 cm
marka Fritz Hansen
design Arne Jacobsen

Arne Jacobsen

Arne Jacobsen Arne Jacobsen (11.02.1902 – 24.03.1971) był jednym z najlepszych duńskich architektów i projektantów. Jest on w szczególności znany z tego, że rozwinął duński modernizm oraz z ogromnego wkładu w architektoniczny funkcjonalizm. Oprócz działań na polu architektury, był jednym z najważniejszych artystów, którzy przyczynili się do rozwoju duńskiego wzornictwa, szczególnie dzięki sukcesowi, jaki odniósł na całym świecie za sprawą swoich prostych ale efektownych projektów krzeseł.

Arne Jacobsen uznawany jest za ojca współczesnego, duńskiego wzornictwa. W projektach łączył nowoczesny funkcjonalizm  z duńską tradycją i elegancją. Dbał o  daleko posuniętą oszczędność formy. Dziś zachwycamy się głównie meblami zaprojektowanymi przez Jacobsena, ale większość jego dorobku to architektura. Wszystkie meble powstały jako jej uzupełnienie. Sam Jacobsen także mówił o sobie jako o architekcie. Podobno wręcz nie lubił, gdy mówiono o nim: "projektant".

Napisz opinię

Swan miniaturowy fotel Fritz Hansen

Swan miniaturowy fotel Fritz Hansen
Ten sam kultowy design i dbałość o szczegóły - Swan miniature lounge chair duńskiej marki Fritz Hansen. Poznaj słynny duński projekt meblowy w małych rozmiarach, dzięki Swan miniature lounge chair.    Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    29 Inne produkty w tek kategorii