Forest Lighting tree lampa ogrodowa Vondom

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Forest to lampa podłogowa zaprojektowana przez Ramóna Esteve dla Vondom z oświetleniem wewnętrznym białym LED lub kolorowym LED RGBW.

Magiczne drzewo, które zaprasza do zanurzenia się w czystej, pięknej naturze w tym „rozświetlonym lesie” podczas tak wyjątkowej okazji jak Boże Narodzenie.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

372 zł

Forest Lighting tree lampa podłogowa hiszpańskiej marki Vondom.

FOREST to podświetlany element w kształcie geometrycznej choinki. 

Czyste linie sprawiają, że FOREST Vondom jest, ponadczasowym dopełnieniem wystroju wnętrz i ogrodu. 

Oświetlenie z systemem żarówek LED RGB tworzy atmosferę dzięki zastosowaniu światła i koloru, które można dostosować do pożądanego momentu i nastroju jak i muzyki. Wysokiej jakości materiał sprawia, że ​​lampa podłogowa jest lekka i wytrzymała. Doskonale sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

FOREST_CHRISTMAS_TREE_VONDOM_Design Spichlerz wymiary

wymiary 18x15x25 cm 50x40x100 cm 75x60x150 cm
szerokość 100x70x200 cm
wysokość 25 cm | 100 cm | 150 cm | 200 cm
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Ramón Esteve

Napisz opinię

Forest Lighting tree lampa ogrodowa Vondom

Forest Lighting tree lampa ogrodowa Vondom
Forest to lampa podłogowa zaprojektowana przez Ramóna Esteve dla Vondom z oświetleniem wewnętrznym białym LED lub kolorowym LED RGBW. Magiczne drzewo, które zaprasza do zanurzenia się w czystej, pięknej naturze w tym „rozświetlonym lesie” podczas...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    3 Inne produkty w tek kategorii