Trash

Jasper Morrison

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kosz na śmieci Trash włoskiego producenta Magis. Design Jasper Morrison.

Kosz produkt bardzo estetyczny, funkcjonalny i uosabia mocną ideę. Wszystko inne byłoby proste, zwyczajne i nie w stylu Magis.

 

Magis od ponad 45 lat tworzy produkty designerskie do domów, biur i przestrzeni publicznych. Nieustannie poszukują nowatorskich pomysłów, nowych języków projektowania i innowacyjnych metod produkcji. W związku z tym ich oferta produktów jest bardzo szeroka, od czystych po wyraziste. Niektórzy mogą powiedzieć, że Magis jest eklektyczny. Tak w rzeczywistości jest, ponieważ bezkompromisowy design wymaga wolności.

Więcej szczegółów

131 zł

Kosz na śmieci Trash włoskiego producenta Magis. Design Jasper Morrison.

Trash kosz Magis wymiary

wymiary 24 x 24 x 28 cm / 30,5 x 30,5 x 36 cm
materiał poliporpylen
marka Magis
design Jasper Morrison

Jasper Morrison

Jasper Morrison"Produkować rzeczy codziennego użytku dla wszystkich; czynić je raczej lekkimi niż ciężkimi, raczej miękkimi niż twardymi, przystępnymi raczej niż ekskluzywnymi; generować energię, światło i przestrzeń". To motto przyświeca jednemu z najbardziej rozchwytywanych projektantów ostatnich dekad.

Bardzo wcześnie postanowił, że zostanie designerem. Morrison twierdzi, że już w dzieciństwie fascynował go urządzony w stylu skandynawskim pokój dziadka. W młodości poznał dorobek klasyków modernizmu, m.in. Jeana Prouvé, Le Corbusiera i Eileen Gray. Może to od nich przejął ideę projektowania przedmiotów funkcjonalnych i ułatwiających ludziom życie. Możliwie jak największemu gronu ludzi. Dlatego od początku kariery Morrison zakładał, że interesuje go produkcja masowa, a nie dla wybrańców. Od tej zasady zrobił niewiele wyjątków.

Napisz opinię

Trash

Trash
Kosz na śmieci Trash włoskiego producenta Magis. Design Jasper Morrison. Kosz produkt bardzo estetyczny, funkcjonalny i uosabia mocną ideę. Wszystko inne byłoby proste, zwyczajne i nie w stylu Magis.   Magis od ponad 45 lat tworzy produkty...
    Jesteś robotem?

    1 Inne produkty w tek kategorii