WM String Chair krzesło

StudioWM

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Skandynawskie krzesło metalowe WM String Chair duńskiej marki Menu, zaprojektowane przez StudioWM nadaję się do użytku zewnętrznego.

Konstrukcja Wire jest dostępna jako krzesło do jadalni i fotel wypoczynkowy. Oba mają ten sam lekki i przewiewny wygląd, a cienka struktura drucianej ramy nadaje im delikatny wygląd, a jednocześnie stanowi doskonały kontrast z każdym kocem lub poduszką, którą położysz na krześle i fotelu.

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

1 293 zł

Skandynawskie krzesło metalowe WM String Chair duńskiej marki Menu.

Studio WM wyjaśnia: „Siła metalu dała nam swobodę przekraczania granic i poszukiwania najcieńszej, najlżejszej konstrukcji, która wnosi światło do projektu w sensie dosłownym i przenośnym. Kontrast między cienkim metalowym drutem a miękką poduszką przywodzi na myśl chęć dotknięcia i używania produktu.”

szerokość 53 cm
głębokość 50 cm
wysokość 80 cm
wysokość siedziska 45,5 cm
materiał stal proszkowo malowana
możliwość sztaplowania nie
marka Menu
design StudioWM

WM String Chair modele 3D

Modele 3D / 2D krzesła WM String Chair duńskiej marki Menu.

Pobierz (10.14M)

Napisz opinię

WM String Chair krzesło

WM String Chair krzesło
Skandynawskie krzesło metalowe WM String Chair duńskiej marki Menu, zaprojektowane przez StudioWM nadaję się do użytku zewnętrznego. Konstrukcja Wire jest dostępna jako krzesło do jadalni i fotel wypoczynkowy. Oba mają ten sam lekki i przewiewny...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    4 Inne produkty w tek kategorii