Myko Metal skandynawski klasyk krzesło Fogia

Stefan Borselius

produkt wykonany na zamówienie

Klasyk, zaprojektowany przez Stefana Borseliusa dla szwedzkiej marki Fogia. 

Ponadczasowy w formie, wyróżniający się kształt siedziska jest elegancko pokryty tkaniną, aby zapewnić podwyższony komfort, wspierany przez zestaw solidnych metalowych nóg. 

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

4 198 zł

Klasyk, skandynawskie krzesło Myko metal szwedzkiej marki Fogia. 

Zaprojektowane przez Stefana Borseliusa krzesło Fogia Myko jest pięknym przykładem tego, dlaczego jego twórczość cieszy się tak dużym uznaniem w kręgach projektantów.

Elegancka równowaga funkcji i sztuki, wyrafinowane krzesło do jadalni o zaokrąglonych kształtach jest idealne do współczesnego domu. Dostępne w tapicerce z tkaniny lub skórzanej ze smukłą metalową ramą, krzesło jest dostosowane do komfortowej pracy z każdym miejscu. Myko charakteryzuje się minimalistyczną konstrukcją, jest to idealny dodatek do stołu jadalnego lub w przestrzeni biurowej.

Cena dotyczy krzesła z tapicerką w I grupie cenowej. 

Materiał

szerokość 48 cm
głębokość 58 cm
wysokość 86 cm
głębokość siedziska 42 cm
wysokość siedziska 45 cm
stelaż stal
marka Fogia
design Stefan Borselius

Napisz opinię

Myko Metal skandynawski klasyk krzesło Fogia

Myko Metal skandynawski klasyk krzesło Fogia
Klasyk, zaprojektowany przez Stefana Borseliusa dla szwedzkiej marki Fogia.  Ponadczasowy w formie, wyróżniający się kształt siedziska jest elegancko pokryty tkaniną, aby zapewnić podwyższony komfort, wspierany przez zestaw solidnych metalowych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    4 Inne produkty w tek kategorii