Fina Lowboard komoda TV Gazzda

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Szafka telewizyjna z litego dębu Fina Lowboard marki Gazzda. Design Mustafa Čohadžić.

Szafka pod telewizor Fina, jest równie praktyczna, co estetyczna. Oferuje wiele możliwości, idealna do przechowywania pilotów, kabli, konsoli i gier wideo. Jej wycięcia pozwolą ukryć całe okablowanie. 

Gazzda tworzy produkty, które pomagają budować nowoczesną przestrzenie do życia i wypoczynku. Przestrzeń w której możesz rozkwitać i marzyć, po prostu czuć, że jesteś w domu.

Więcej szczegółów

6 508 zł 6 508 zł

Fina Lowboard szafka telewizyjna marki Gazzda.

Podobnie jak wyższa komoda Fina, szafka pod telewizor Fina Lowboard została zaprojektowana, aby utrzymać porządek w elementach elektronicznych. 

Fina Lowboard z litego dębu z szufladami w kolorze czarnym lub Mushroom (kremowym) linoleum. Linoleum to całkowicie naturalny materiał powierzchniowy, znany ze swojej elegancji i trwałości. Posiada gładkie, matowe wykończenie, które jest ciepłe w dotyku, wodoodporne, dźwiękochłonne, antystatyczne, hipoalergiczne i antybakteryjne. Jego powierzchnie nie są wrażliwe na ślady ani odciski palców. Po wyrzuceniu linoleum ulega biodegradacji.

Fina Lowboard 160 komoda telewizyjna Gazzda.

Fina Lowboard 160 Gazzda Design Spichlerz wymiary

Fina Lowboard 200 komoda telewizyjna Gazzda.

Fina Lowboard 200 Gazzda Design Spichlerz wymiary

szerokość 160 cm | 200 cm
głębokość 45 cm
wysokość 48 cm
materiał drewno
marka Gazzda
design Mustafa Čohadžić

Napisz opinię

Fina Lowboard komoda TV Gazzda

Fina Lowboard komoda TV Gazzda
Szafka telewizyjna z litego dębu Fina Lowboard marki Gazzda. Design Mustafa Čohadžić. Szafka pod telewizor Fina, jest równie praktyczna, co estetyczna. Oferuje wiele możliwości, idealna do przechowywania pilotów, kabli, konsoli i gier wideo. Jej...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    5 Inne produkty w tek kategorii