Bottle Grinder zestaw 2 młynków do przypraw Audo Copenhagen Menu

Norm Architects

6 sztuki

na stanie

Minimalistyczny komplet młynków do soli / pieprzu Bottle Grinder duńskiej marki Audo Copenhagen zaprojektowane przez pracownię Norm Architects.

Młynki Bottle Grinder przypominające butelki to klasyczny produkt marki Audo Copenhagen i już dziś należy do ikonowych produktów wzornictwa skandynawskiego. Komplet zawiera 2 młynki.

 

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

451 zł

Komplet młynków do przypraw Bottle Grinder duńskiej marki Audo Copenhagen.

Forma, przypominająca kształtem butelkę, sprytnie skłania użytkownika do bardziej zabawnej i eksperymentalnej interakcji z produktem. Wydajny ceramiczny mechanizm sprawia, że ​​młynek jest łatwy w obsłudze i doskonale nadaje się do szerokiej gamy suszonych przypraw, nasion, soli i pieprzu. Po prostu je otwierasz, napełniasz pysznymi składnikami i ponownie je zamykasz. Dzięki mechanizmowi mielenia znajdującemu się w górnej części zestawu zapewnia również, że utrzymasz blat lub stół kuchenny w czystości od płatków soli i pieprzu, typowych dla większości innych młynków. Kolekcja młynków jest dostępna w wielu pięknych, delikatnych skandynawskich kolorach, a teraz została rozszerzona o wersje ze szczotkowanego mosiądzu i brązowionego mosiądzu

Bottle Grinder młynek do przypraw Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Bottle Grinder młynki Menu Design Spichlerz wymiar 3

Bottle Grinder młynek do przypraw Audo Copenhagen (Menu), dostępne opcje magazynowe

Bottle Grinder młynki Menu Design Spichlerz kolory

Zalecenia dotyczące konserwacji:


Unikaj wystawiania młynków na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Do czyszczenia używaj miękkiej, suchej szmatki. W przypadku plam użyj płynu do mycia naczyń. Nie używaj żadnych środków czyszczących zawierających chemikalia lub szorstkie materiały ścierne. Aby uniknąć głośnego mielenia, upewnij się, że młynek jest odpowiednio suchy przed ponownym napełnieniem.

Każdy zestaw zawiera dwa młynki do przypraw.

Bottle Grinder młynek do przypraw Audo Copenhagen (Menu) dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

średnica 7,5 cm
wysokość 20,7 cm
materiał tworzywo lub stal, drewno
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

Bottle Grinder zestaw 2 młynków do przypraw Audo Copenhagen Menu

Bottle Grinder zestaw 2 młynków do przypraw Audo Copenhagen Menu
Minimalistyczny komplet młynków do soli / pieprzu Bottle Grinder duńskiej marki Audo Copenhagen zaprojektowane przez pracownię Norm Architects. Młynki Bottle Grinder przypominające butelki to klasyczny produkt marki Audo Copenhagen i już dziś...
    Jesteś robotem?

    2 Inne produkty w tek kategorii