Bramble świecznik skandynawski Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Piękny i charakterystyczny świecznik Bramble duńskiej marki Bolia, design NIRUK.

Niepowtarzalny wygląd Bramble jest wynikiem pracy starych gofrownic użytych przy tworzeniu prototypu. Dziś używa się specjalnej formy, która przypomina ten proces.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design” jak świecznik skandynawski Bramble.

Więcej szczegółów

167 zł

Bramble skandynawski świecznik Bolia. 

Wszystkie świeczniki są ręcznie dmuchane w tej formie, dzięki czemu każdy jest całkowicie wyjątkowy dzięki charakterystycznemu wykończeniu i nierównej fakturze. Bramble jest również wykonany w 100% z czystego piasku, który jest mocniejszy i wyższej jakości niż szkło z recyklingu.

Bolia nie jest tradycyjną firmą projektowo-meblową; jest w ciągle zmieniającej się, zrównoważonej podróży. Podróży w kierunku czegoś nowego i lepszego. Bolia jest międzynarodową firmą projektową, która uwielbia rozwijać nowy skandynawski design i tworzyć piękne przestrzenie w domach, miejscach pracy i wszędzie pomiędzy.

Po więcej informacji na temat świecznika Bramble zapraszamy na stronę Bolia, lub do kontaktu z naszym sklepem.

średnica 13 cm
wysokość 11,5 cm
materiał szkło ręcznie dmuchane
marka Bolia
design NIRUK

Napisz opinię

Bramble świecznik skandynawski Bolia

Bramble świecznik skandynawski Bolia
Piękny i charakterystyczny świecznik Bramble duńskiej marki Bolia, design NIRUK. Niepowtarzalny wygląd Bramble jest wynikiem pracy starych gofrownic użytych przy tworzeniu prototypu. Dziś używa się specjalnej formy, która przypomina ten proces....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    1 Inne produkty w tek kategorii