Flow ręcznie dmuchany kieliszek na wodę Holmegaard

produkt wykonany na zamówienie

Flow ręcznie dmuchany kieliszek na wodę duńskiej marki Holmegaard.

Sera Flow została wprowadzona w 2020 r.  Jest to kolorowa kolekcja wykonana z ręcznie dmuchanego szkła.

Holmegaard to wyjątkowa marka szkła założona przez duńską hrabinę Henriette Danneskiold-Samsøe w 1825 roku, koncentruje się na bardziej współczesnym stylu skandynawskim. 

Więcej szczegółów

135 zł 135 zł

Flow ręcznie dmuchany kieliszek na wodę Holmegaard.

Z długą i dumną tradycją produkcji szkła od 1825 roku, Holmegaard jest duńską ikoną designu i jedną z najbardziej rozpoznawalnych nazw w skandynawskich tradycjach rzemieślniczych.

Holmegaard produkuje zarówno szkło dmuchane ustnie, jak i maszynowo przy użyciu najnowszych i najbardziej zaawansowanych metod produkcji. Niezależnie od tego, czy jest to szkło dmuchane ustnie, czy wytwarzane maszynowo, Holmegaard zawsze reprezentuje wysoką jakość i elegancki design. Każdy kawałek dmuchanego ustnie szkła jest wyjątkowy i wykonany ręcznie przez dmuchacza szkła, który ostrożnie wdmuchuje odpowiednią ilość powietrza przez wąską rurkę. 

Kolekcja Holmegaard obejmuje eleganckie wazony, karafki i kieliszki na każdą okazję i funkcję, klasyczne misy oraz przedmioty kolekcjonerskie.

średnica Ø 10 cm
wysokość 12 cm
pojemność 35 cl
marka Holmegaard

Napisz opinię

Flow ręcznie dmuchany kieliszek na wodę Holmegaard

Flow ręcznie dmuchany kieliszek na wodę Holmegaard
Flow ręcznie dmuchany kieliszek na wodę duńskiej marki Holmegaard. Sera Flow została wprowadzona w 2020 r.  Jest to kolorowa kolekcja wykonana z ręcznie dmuchanego szkła. Holmegaard to wyjątkowa marka szkła założona przez duńską hrabinę Henriette...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    3 Inne produkty w tek kategorii