Kay Bojesen skandynawski zestaw naczyń dla dzieci Kay Bojesen

Kay Bojesen

produkt na zamówienie

Kay Bojesen zestaw naczyń dla dzieci wykonany z melaminy. Zestwa zawiera talerz płaski, talerz głęboki i kubek. Nadruk na naczyniach to alfabet duński lub szwedzki.

 

Poznaj szczęśliwy wszechświat Kay Bojesen, który zachwycił tak wielu ludzi na całym świecie!

Więcej szczegółów

195 zł

Trzyczęściowy zestaw zastawy stołowej dla dzieci z melaminy o wyglądzie porcelany składa się z talerza o średnicy 22 cm, naczynia o głębokości 18,4 cm i kubka o pojemności 220 ml – a wszystko to w odpowiednich dla dzieci kształtach i rozmiarach. Zestaw zastawy stołowej dla dzieci został zaprojektowany zgodnie z pragnieniem Kay Bojesen, aby zachęcić dzieci do łączenia nauki z zabawą i kreatywnością. Nagle – używając sztućców jako rąk – talerz zamienia się w zegar, a głębokie naczynie pełne płatków staje się jadalnym talerzem! Kubeczek może służyć również do nauki ortografii. Aby dać dziecku pomocną dłoń, litery do pisania łatwych słów znajdują się blisko siebie. Zestaw jest zapakowany w super upominkowe pudełko i jest oczywistym pierwszym prezentem dla malucha!

wymiary płaski talerz: 22 cm / głęboki talerz: 18,4 cm / kubek: 22 cl
materiał melamina
marka Kay Bojesen
design Kay Bojesen

Napisz opinię

Kay Bojesen skandynawski zestaw naczyń dla dzieci Kay Bojesen

Kay Bojesen skandynawski zestaw naczyń dla dzieci Kay Bojesen
Kay Bojesen zestaw naczyń dla dzieci wykonany z melaminy. Zestwa zawiera talerz płaski, talerz głęboki i kubek. Nadruk na naczyniach to alfabet duński lub szwedzki.   Poznaj szczęśliwy wszechświat Kay Bojesen, który zachwycił tak wielu ludzi na...
    Jesteś robotem?