OX Denmarq

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

OX Denmarq logoOX Denmarq to duńska firma, która produkuje interesujące designerskie meble pasujące zarówno do nowoczesnego miejskiego loftu jak i eleganckiego ponadczasowego wnętrza. OX Denmarq przemawia przede wszystkim jakością matriałów, które podkreślają design nie przytłaczając go.

 

Sprawdzone i znane od lat materiały: skóra, drewno i marmur OX Denmarq ubiera w ponadczasowy styl. Materiały których używa do produkcji OX Denmarq to przede wszystkim garbowana ekologicznie skóra łączona z drewnem lub stalą szlachetną. Skóra używana przez OX Denmarq pochodzi wyłącznie od hiszpańskiego i argentyńskiego bydła i ma grubość minimum 3 mm. Jest to szczególnie ważne dla charakteru mebli OX Denmarq gdyż zwierzęta w Argentynie czy Hiszpanii przebywają głównie na polu a nie w stajni i tym samym noszą naturalne ślady ukąszeń owadów, co jeszcze bardziej podkreśla naturalny charakter produktu. Produkty skórzane OX Denmarq są jak dobre wino, skóra bydlęca będzie w miarę upływu czasu tylko piękniejsza.

OX Denmarq logoOX Denmarq to duńska firma, która produkuje interesujące designerskie meble pasujące zarówno do nowoczesnego miejskiego loftu jak i eleganckiego ponadczasowego wnętrza. OX Denmarq przemawia przede wszystkim jakością matriałów, które podkreślają design nie przytłaczając go.


Sprawdzone i znane od lat materiały: skóra, drewno i marmur OX Denmarq ubiera w ponadczasowy styl. Materiały których używa do produkcji OX Denmarq to przede wszystkim garbowana ekologicznie skóra łączona z drewnem lub stalą szlachetną. Skóra używana przez OX Denmarq pochodzi wyłącznie od hiszpańskiego i argentyńskiego bydła i ma grubość minimum 3 mm. Jest to szczególnie ważne dla charakteru mebli OX Denmarq gdyż zwierzęta w Argentynie czy Hiszpanii przebywają głównie na polu a nie w stajni i tym samym noszą naturalne ślady ukąszeń owadów, co jeszcze bardziej podkreśla naturalny charakter produktu. Produkty skórzane OX Denmarq są jak dobre wino, skóra bydlęca będzie w miarę upływu czasu tylko piękniejsza.


Zielony marmur Indio, biały Carrara, piaskowy Travertino i czarny Marquina to wysokiej jakości kamienie, które OX Denmarq używa dla swoich produktów. Kamienie są wydobywane w w Indiach, we Włoszech i Hiszpanii, a następnie transportowane do miejscowości na północ od Madrytu, gdzie zamieniają się z kamienia w wysokojakościowe stoliki kawowe.


Designerskie meble, jak na przykład O Table ze swoim atrakcyjnym stelażem łączy eksperymentalne z dobrze nam znanym. Designerski fotel Butterfly jest już tak kultowy jak klasyki designu, filigranowy jak koniczynka i jednocześnie męsko zdecydowany, podobnie jak jego "młodszy brat" KS-Chair. We współpracy z hiszpańskimi i argentyńskimi rzemieślnikami udało się stworzyć wysokojakościowe, niepowtarzalne produkty, do których należą również wygodny fotel Trifolium z pasującym podnóżkiem. Designerski gazetnik Magizz OX Denmarq uzupełni każdy salon, biuro lub gabinet, podobnie jak designerski wieszak Gren.


Kiedy inne meble się starzeją tracąc na atrakcyjności produkty OX Denmarq zyskują na charakterze świadczącym o jakości i wyjątkowości mebla. Tą filozofią i językiem naturalnych wysokojakościowych materiałów OX Denmarq chce wyróżnić się na tle innych, a kreatywne głowy mającej duńsko-argentyńskie korzenie firmy rzucają więcej jak jedno spojrzenie w przyszłość.


Patrząca w przyszłość tradycja i ponadczasowy styl produktów OX Denmarq dostępne są w naszym wrocławskim Design spichlerz oraz na naszej stronie internetowej. Proszę nas odwiedzić i poczuć OX Denmarq, przekonać się że meble OX Denmarq są na całe życie jeżeli się nimi dobrze zaopiekujemy.

Więcej