Big O Table stół skandynawski OX Denmarq

Dennis Marquart

produkt wykonany na zamówienie (4 - 6 tygodnie)

Skandynawski designerski stół Big O Table duńskiej marki OX Denmarq.

Stół Big O to połączenie blatu z marmur i nóg stalowych. Minimalistyczna forma w połączeniu ze szlachetnymi materiałami tworzy elegancki punkt centralny jadalni. 

OX DENMARQ to duńska marka projektowa aspirująca do tworzenia pięknych ręcznie robionych mebli, akcesoriów i oświetlenia z naturalnych materiałów wysokiej jakości jak marmurowy stół Big O Table.

Więcej szczegółów

8 659 zł

Stół Big O Table marki OX Denmarq to połączenie blatu z marmur i nóg stalowych.

Minimalistyczna forma w połączeniu ze szlachetnymi materiałami tworzy elegancki punkt centralny jadalni. 

Elegancki wygląd stołu Big O Table Ox Denmarq wynika z wyrafinowanej mieszanki materiałów i harmonijnych zestawień kolorystycznych.

Brązowy marmur Emperador z Hiszpanii zyskuje elegancki wygląd dzięki szarym i ciemnym żyłkom przecinającym brązowy kamień, tworząc naturalne wzory, które sprawiają, że każdy stół jest wyjątkowy. 

Biały, włoski marmur z Carrary charakteryzuje się szarymi żyłkami przecinającymi biały kamień, a drobne detale, takie jak pęknięcia, również są częścią jego naturalnego charakteru. 

Marmur Indio z Indii uzyskuje swój wyrafinowany wygląd dzięki różnym odcieniom szmaragdowej zieleni, które tworzą piękne wzory na powierzchni.

Marmur Marquina z Hiszpanii uzyskuje swój kontrastowy wygląd dzięki białym żyłkom przecinającym czarny kamień, tworząc naturalne wzory, które sprawiają, że każdy stół jest wyjątkowy.

Do rodziny Big O Table OX Denmarq należy również stolik kawowy Mini O Table, wysoki stolik kawowy Tall Mini O Table, stolik kawowy ø80 O Table, oraz stół skandynawski Big O Table.

OX Denmarq znana jest ze swoich projektów ze skóry garbowanej roślinnie, ale także z marmuru, mosiądzu i miedzi. Ich unikalne tradycje projektowe i wykwalifikowani rzemieślnicy od Hiszpanii po Danię tworzą razem piękne meble z nowoczesnych materiałów.

Marmurowy stół Big O Table OX Denmarq

Marmurowy stół Big O Table OX Denmarq

Po więcej informacji na temat stylowego stołu Big O Table zapraszamy na stronę OX Denmarq lub do kontaktu z naszym sklepem.

średnica 120 cm
wysokość 72 cm
forma okrągły
materiał marmur
stelaż stal
rozkładany nie
marka OX Denmarq
design Dennis Marquart

Napisz opinię

Big O Table stół skandynawski OX Denmarq

Big O Table stół skandynawski OX Denmarq
Skandynawski designerski stół Big O Table duńskiej marki OX Denmarq. Stół Big O to połączenie blatu z marmur i nóg stalowych. Minimalistyczna forma w połączeniu ze szlachetnymi materiałami tworzy elegancki punkt centralny jadalni.  OX DENMARQ to...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii