Trifolium fotel skórzany Ox Denmarq

Jorge Ferrari Hardoy & Antonio Bonet & Juan Kurchan

produkt wykonany na zamówienie (4 - 6 tygodni)

Fotel skórzany Trifolium skandynawskiej marki OX Denmarq to ikona designu.

Fotel został zaprojektowany w roku 1938 przez Jorge Ferrari Hardoy, Juan Kurchan i Antonio Bonet (B.K.F. Chair). Dziś należy do stałej ekspozycji w MoMA w Nowym Jorku. 

OX DENMARQ to duńska marka projektowa aspirująca do tworzenia pięknych ręcznie robionych mebli, akcesoriów i oświetlenia z naturalnych materiałów wysokiej jakości jak fotel skórzany Trifolium.

Więcej szczegółów

4 871 zł

Skandynawski fotel Trifolium duńskiej marki OX Denmarq jest wykonany ze skóry naturalnej. 

Fotel Trifolium tworzy kuszący kokonowy kształt, który obejmuje i otacza Cię, gdy siedzisz; oferując najwyższy komfort i stabilność. 

Trifolium to mniejsza wersja kultowego fotela KS Chair OX Denmarq

Fotel Trifolium dostępny w gamie naturalnie garbowanych unikalnych odcieni skóry. Trifolium to wyróżniający się element, który został profesjonalnie zaprojektowany, aby cieszyć użytkownika w domu lub miejscu pracy przez pokolenia. 

Kultowy fotel Trifolium OX Denmarq, dostępne opcje wykończenia

Kultowy fotel Trifolium OX Denmarq dostępne opcje wykończenia

OX Denmarq znana jest ze swoich projektów ze skóry garbowanej roślinnie, ale także z marmuru, mosiądzu i miedzi. Ich unikalne tradycje projektowe i wykwalifikowani rzemieślnicy od Hiszpanii po Danię tworzą razem piękne meble z nowoczesnych materiałów.

Po więcej informacji na temat ekskluzywnego fotela Trifolium zapraszamy na stronę OX Denmarq lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 86 cm
głębokość 78 cm
wysokość 69 cm
materiał skóra naturalna
siedzisko skóra naturalna
stelaż stal
marka OX Denmarq
design Ferrari Hardoy & Kurchan & Bonet

Napisz opinię

Trifolium fotel skórzany Ox Denmarq

Trifolium fotel skórzany Ox Denmarq
Fotel skórzany Trifolium skandynawskiej marki OX Denmarq to ikona designu. Fotel został zaprojektowany w roku 1938 przez Jorge Ferrari Hardoy, Juan Kurchan i Antonio Bonet (B.K.F. Chair). Dziś należy do stałej ekspozycji w MoMA w Nowym Jorku.  OX...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii