Ava drewniana ławka Gazzda

Salih Teskeredžić

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nowoczesna drewniana ławka Ava marki Gazzda. Projekt Salih Teskeredzic.

Ava posiada wyjątkową konstrukcję nóg w kształcie litery A, połączoną ze smukłym, wygiętym oparciem. To połączenie sprawia, że ​​ławka promieniuje wyrazistym i charakterystycznym rodzajem wdzięku.

Gazzda tworzy produkty, które pomagają budować nowoczesną przestrzenie do życia i wypoczynku. Przestrzeń w której możesz rozkwitać i marzyć, po prostu czuć, że jesteś w domu.

Więcej szczegółów

5 817 zł

Nowoczesna drewniana ławka Ava marki Gazzda.

Ergonomiczne, wyściełane fotele Ava są odchudzone, aby nadać im przewiewny wygląd. Dostępne są w fornirowanym dębie, skórze lub połączeniu wełny i lnu, w starannie dobranych kolorach.

Ławkę można ustawić przy stole w jadalni z krzesłami Ava, ale jest równie odpowiednia, by wspierać Cię, gdy wkładasz buty na korytarzu.

Ławka Ava Gazzda jest zdobywcą nagród

Ava ławka Gazzda Design Spichlerz nagrody

Wymiary ławki Ava Gazzda

Ava ławka Gazzda Design Spichlerz wymiary

Cena dotyczy ławki Ava marki Gazzda w tapicerce z I grupy cenowej.

Materiał:

Ławka Ava Gazzda występuje w wielu innych wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 120 cm
głębokość 53 cm
wysokość 77, cm
design Salih Teskeredžić

Napisz opinię

Ava drewniana ławka Gazzda

Ava drewniana ławka Gazzda
Nowoczesna drewniana ławka Ava marki Gazzda. Projekt Salih Teskeredzic. Ava posiada wyjątkową konstrukcję nóg w kształcie litery A, połączoną ze smukłym, wygiętym oparciem. To połączenie sprawia, że ​​ławka promieniuje wyrazistym i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    15 Inne produkty w tek kategorii