Lucens Grey duński dywan designerski | Linie Design kliknij aby powiększyć

Lucens Grey

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawski dywan Lucens duńskiej marki Linie Design, producenta ręcznie robionych dywanów.

 

Skład 100% wiskoza.

  

Linie Design to duńska firma projektowa założona w 1980 roku. Tradycja to słowo-klucz, zarówno jeśli chodzi o skandynawski design, jak i wyjątkowe rzemiosło. Wszystkie dywany są projektowane przez uznanych skandynawskich projektantów i ręcznie robione przez indyjskich mistrzów rzemieślników, którzy doskonalili swoje umiejętności przez pokolenia.

Więcej szczegółów

2 543 zł

Dywan Lucens duńskiego producenta Linie Design dostępny w trzech wymiarach. Również dostępny w kolorze szaro-czarnym i różowo-czerwonym. Skład 100% wiskoza.

 

We wszystkie projekty Linie Design wpleciony jest nowoczesny, skandynawski wygląd, chociaż nieustannie przekształcają, wymyślają na nowo i ponownie łączą w poszukiwaniu zaskakujących ekspresji i powierzchni. Wynik jest oczywisty: ich dywany są bestsellerami w ponad 70 krajach! 

wymiary 140 x 200 cm / 170 x 240 cm / 200 x 300 cm
skład 100% wiskoza
forma prostokąt
marka Linie Design

Napisz opinię

Lucens Grey

Lucens Grey
Skandynawski dywan Lucens duńskiej marki Linie Design, producenta ręcznie robionych dywanów.   Skład 100% wiskoza.    Linie Design to duńska firma projektowa założona w 1980 roku. Tradycja to słowo-klucz, zarówno jeśli chodzi o skandynawski...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    9 Inne produkty w tek kategorii