Graduation Jade skandynawski dywany designerski | Linie Design kliknij aby powiększyć

Graduation Jade

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawski dywan Graduation Jade duńskiej marki Linie Design, producenta ręcznie robionych dywanów.

 

Skład 75% wełna, 25% wiskoza.

 

Linie Design to duńska firma projektowa założona w 1980 roku. Tradycja to słowo-klucz, zarówno jeśli chodzi o skandynawski design, jak i wyjątkowe rzemiosło. Wszystkie dywany są projektowane przez uznanych skandynawskich projektantów i ręcznie robione przez indyjskich mistrzów rzemieślników, którzy doskonalili swoje umiejętności przez pokolenia.

Więcej szczegółów

2 216 zł

Dywan Graduation Jade duńskiego producenta Linie Design dostępny w trzech wymiarach. Również dostępny w kolorze Grey. Skład 75% wełna, 25% wiskoza.

 

Indywidualne wymiary dostępne na zapytanie.

 

We wszystkie projekty Linie Design wpleciony jest nowoczesny, skandynawski wygląd, chociaż nieustannie przekształcają, wymyślają na nowo i ponownie łączą w poszukiwaniu zaskakujących ekspresji i powierzchni. Wynik jest oczywisty: ich dywany są bestsellerami w ponad 70 krajach! 

wymiary 140 x 200 cm / 170 x 240 cm / 200 x 300 cm
skład 75% wełna, 25% wiskoza
forma prostokąt
marka Linie Design

Napisz opinię

Graduation Jade

Graduation Jade
Skandynawski dywan Graduation Jade duńskiej marki Linie Design, producenta ręcznie robionych dywanów.   Skład 75% wełna, 25% wiskoza.   Linie Design to duńska firma projektowa założona w 1980 roku. Tradycja to słowo-klucz, zarówno jeśli chodzi o...
    Jesteś robotem?

    9 Inne produkty w tek kategorii