Myko Arm Office stylowe krzesło biurowe Fogia

Stefan Borselius

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło Myko Arm Office zaprojektowane przez Stefana Borseliusa, łączy współczesny design z funkcjonalnością. Skandynawskie krzesło biurowe z podłokietnikami od Fogia.

Czerpiąc inspirację z unikalnych detali krawiectwa i mody, krzesło Myko Office stanowi stylowy i wyrafinowany dodatek do przestrzeni biurowej. 

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

5 333 zł

Skandynawskie krzesło biurowe Myko Arm Office z podłokietnikami od Fogia.

Krzesło charakteryzujące się detalami na oparciu, tkanina poszycia pięknie układa się w subtelne marszczenia. Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu głębokiego komfortu, kolekcja Myko stawia na świadome projektowanie, zapewniając minimalną ilość odpadów w procesie produkcji. Krzesło Myko Arm Office, osadzony na podstawie z metalowymi kółkami, łączy funkcjonalność z klasycznym designem.

Cena dotyczy krzesła z tapicerką w I grupie cenowej. 

Materiał

szerokość 48 cm
głębokość 58 cm
wysokość 86 cm
głębokość siedziska 42 cm
wysokość siedziska 45 cm
marka Fogia
design Stefan Borselius

Napisz opinię

Myko Arm Office stylowe krzesło biurowe Fogia

Myko Arm Office stylowe krzesło biurowe Fogia
Krzesło Myko Arm Office zaprojektowane przez Stefana Borseliusa, łączy współczesny design z funkcjonalnością. Skandynawskie krzesło biurowe z podłokietnikami od Fogia. Czerpiąc inspirację z unikalnych detali krawiectwa i mody, krzesło Myko Office...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii