Hee Dining Chair skandynawskie krzesło zewnętrzne Hay

Zapytaj o produkt

Hee Welling

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło do jadalni Hee duńskiej marki Hay, to część sygnowanej kolekcji projektanta Hee Welling, nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Krzesło Hee Dining to metalowy drut z ocynkowanej litej stali, dzięki czemu jest odporny na rdzę i idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz.

 

Od samego początku współzałożyciele i dyrektorzy kreatywni marki HAY Mette i Rolf Hay zobowiązali się współpracować z najlepszymi projektantami swojego pokolenia z całego świata, aby tworzyć wysokiej jakości produkty, które byłyby dostępne dla szerokiego grona odbiorców. 

Więcej szczegółów

Minimalna ilość zamówienia 4 sztuk(i)

1 062 zł

Metalowe krzesło Hee Dining Chair duńskiego producenta Hay. Przez proszkowo malowaną powierzchnię krzesło Hee Dining Chair nadaję się do użytku zewnętrznego.

Idealne na długie letnie wieczory na świeżym powietrzu lub efektowne akcenty w jadalni, krzesła do jadalni HAY Hee emanują stylem. Linie graficzne, choć odważne, dają również poczucie lekkości i spokoju. 

Krzesła można łączyć w rzędy do użytku konferencyjnego, a nowy schemat kolorów sprawia, że ​​krzesła Hee są zawsze aktualne.

szerokość47,5 cm
głębokość50 cm
wysokość79 cm
głębokość siedziska40 cm
wysokość siedziska47 cm
materiałstal proszkowo malowana
do użytku zewnętrznegotak
możliwość sztaplowaniatak (20 sztuk)
markaHay
designHee Welling

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

3 Inne produkty w tek kategorii