Hee Dining Chair skandynawskie krzesło zewnętrzne Hay

Hee Welling

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło do jadalni Hee duńskiej marki Hay, to część sygnowanej kolekcji projektanta Hee Welling, nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Krzesło Hee Dining to metalowy drut z ocynkowanej litej stali, dzięki czemu jest odporny na rdzę i idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz.

 

Projekty marki HAY charakteryzują się minimalistycznym, skandynawskim wzornictwem, wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami

Więcej szczegółów

Minimalna ilość zamówienia 4 sztuk(i)

1 210 zł

Metalowe krzesło Hee Dining Chair duńskiego producenta Hay. Przez proszkowo malowaną powierzchnię krzesło Hee Dining Chair nadaję się do użytku zewnętrznego.

Idealne na długie letnie wieczory na świeżym powietrzu lub efektowne akcenty w jadalni, krzesła do jadalni HAY Hee emanują stylem. Linie graficzne, choć odważne, dają również poczucie lekkości i spokoju. 

Krzesła można łączyć w rzędy do użytku konferencyjnego, a nowy schemat kolorów sprawia, że ​​krzesła Hee są zawsze aktualne.

szerokość 47,5 cm
głębokość 50 cm
wysokość 79 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 47 cm
materiał stal proszkowo malowana
do użytku zewnętrznego tak
możliwość sztaplowania tak (20 sztuk)
marka Hay
design Hee Welling

Napisz opinię

Hee Dining Chair skandynawskie krzesło zewnętrzne Hay

Hee Dining Chair skandynawskie krzesło zewnętrzne Hay
Krzesło do jadalni Hee duńskiej marki Hay, to część sygnowanej kolekcji projektanta Hee Welling, nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Krzesło Hee Dining to metalowy drut z ocynkowanej litej stali, dzięki czemu jest...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    4 Inne produkty w tek kategorii