Hee Lounge Chair skandynawski fotel ogrodowy Hay

Hee Welling

produkt wykonany na zamówienie

Efektowny fotel Hee Lounge Chair duńskiej marki Hay, od projektanta Hee Welling, odpowiedni zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

Dzięki szerokiemu, przyjemnemu siedzeniu i niskiej wysokości Hee Lounge jest zdecydowanie najbardziej wyluzowanym modelem w serii Hee. 

Projekty marki HAY charakteryzują się minimalistycznym, skandynawskim wzornictwem, wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami jak fotel zewnętrzny Hee Lounge Chair

Więcej szczegółów

Minimalna ilość zamówienia 4 sztuk(i)

1 413 zł

Hee Lounge Chair skandynawski fotel zewnętrzny Hay.

Metalowy fotel Hee Lounge Chair duńskiego producenta Hay. Przez proszkowo malowaną powierzchnię fotel Hee Lounge Chair nadaję się do użytku zewnętrznego.

Choć elementarny design przejawia się tutaj w bardziej zrelaksowanych proporcjach, nadal zachowuje tę samą lekką, dyskretną estetykę i właściwości funkcjonalne, jak reszta rodziny. Fotel Hee Lounge, który można układać w stos i jest odporne na warunki atmosferyczne, może być używane na zewnątrz, a także w restauracjach, barach i w domu.

Hay przenosi nas w lata 50. i 60. XX wieku – złoty wiek duńskiego designu. Hay czerpie z tej klasycznej estetyki i łączy ją z nowoczesnymi trendami, wygodą i pierwszorzędnym wykonaniem. 

Po więcej informacji na temat nowoczesnego krzesła Hee Lounge Chair zapraszamy na stronę HAY lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 72 cm
głębokość 67 cm
wysokość 67 cm
wysokość siedziska 37 cm
materiał stal proszkowo malowana
do użytku zewnętrznego tak
możliwość sztaplowania tak (15 sztuk)
marka Hay
design Hee Welling

Napisz opinię

Hee Lounge Chair skandynawski fotel ogrodowy Hay

Hee Lounge Chair skandynawski fotel ogrodowy Hay
Efektowny fotel Hee Lounge Chair duńskiej marki Hay, od projektanta Hee Welling, odpowiedni zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Dzięki szerokiemu, przyjemnemu siedzeniu i niskiej wysokości Hee Lounge jest zdecydowanie najbardziej wyluzowanym...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    15 Inne produkty w tek kategorii