Invito Bed Headboard łóżko z zagłówkiem Artisan

Michael Schneider

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Nowoczesne łóżko do sypialni z tapicerowanym zagłówkiem Invito upholstered headboard marki Artisan. Projekt Michael Schneider.

Łóżko Invito Bed Headboard Artisan to prosty, ale elegancki design, wpasuje się w każdy dom. Wyrafinowany design z płynnymi liniami nadający sypialni współczesny charakter.

 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym, ekskluzywnym drewnianym łóżku Invito Bed Headboard.

Więcej szczegółów

13 617 zł

Designerskie łóżko z litego drewna Invito Bed Headboard marki Artisan zaprojektowane przez Michaela Schneidera.

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest widoczny w pięknym łóżku Invito Bed Headboard

Łóżko Invito Artisan idealnie komponuje się ze stołem Invito Table, również w wersji rozkładanej Invito Table Extension, ławką Invito Bench, krzesłem ze skórzanym siedziskiem Invito Chair, krzesłem barowym Invito Chair Bar, oraz łóżkiem Invito Bed tworząc wyrafinowane, ponadczasowe dopełnienie tej kolekcji. 

Artisan do produkcji łóżka Invito Bed Headboard wykorzystuje lite drewno z surowców odnawialnych, przyjazne dla środowiska materiały, naturalne oleje które podkreślają luksusowe i organiczne piękno tekstury drewna i umożliwiając mu naturalne „oddychanie”. Podkreśla to naturalną różnorodność kolorystyczną, unikając stosowania szkodliwych substancji chemicznych do obróbki drewna.

Łóżko drewniane Invito Bed Headboard Artisan dostępne jest w wielu szerokościach

Łóżko drewniane Invito Bed Headboard Artisan dostępne jest w wielu szerokościach

Stylowe łóżko Invito Bed Headboard Artisan dostępne jest z różnych gatunków drewna

Stylowe łóżko Invito Bed Headboard Artisan dostępne jest z różnych gatunków drewna

Designerskie łóżko Invito Bed Headboard marki Artisan dostępne jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealne dla siebie!

Cena dotyczy łóżka Invito Bed Headboard Artisan wykonanego z drewna jesionu, klonu, wiązu, wiśni z tapicerowanym zagłówkiem w tapicerce z I przedziału cenowego Remix 3, Revive 1 i Torri Lana. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta lub do kontaktu z naszym sklepem.

wymiary 90 x 200 cm / 160 x 200 cm / 180 x 200 cm / 200 x 200 cm
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
marka Artisan
design Michael Schneider
Inne Stelaż i materac nie są wliczone w cenę łóżka. Produkty dostępne na zapytanie.
Inne Wysokość łóżka 36 cm, wysokość wezgłowia 126 cm, głębokość na materac 14,5 cm, rama łóżka 3 cm

Napisz opinię

Invito Bed Headboard łóżko z zagłówkiem Artisan

Invito Bed Headboard łóżko z zagłówkiem Artisan
Nowoczesne łóżko do sypialni z tapicerowanym zagłówkiem Invito upholstered headboard marki Artisan. Projekt Michael Schneider. Łóżko Invito Bed Headboard Artisan to prosty, ale elegancki design, wpasuje się w każdy dom. Wyrafinowany design z...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    6 Inne produkty w tek kategorii