Invito Coffee Table Cube stolik kawowy Artisan

Michael Schneider

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Modny stolik kawowy wykonany w całości z litego drewna Invito Cube marki Artisan.

Stolik kawowy Invito Cube Artisan to ponadczasowy design, to nowoczesna klasyka. Jego forma jest złagodzona przez zaokrąglone krawędzie.

Kolekcja Invito marki Artisan została nagrodzona GOLDEN KEY AWARD.

  

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym pięknym stoliku kawowym Invito Cube.

Więcej szczegółów

2 274 zł

Nowoczesny, drewniany stolik kawowy Invito Cube marki Artisan.

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest widoczny w pięknym stoliku kawowym Invito Cube.

Stolik kawowy Invito Artisan idealnie komponuje się ze stołem Invito Table, również w wersji rozkładanej Invito Table Extension, ławką Invito Bench, krzesłem ze skórzanym siedziskiem Invito Chair, krzesłem barowym Invito Chair Bar, oraz łóżkiem z zagłówkiem Invito Bed dedykowanym tej kolekcji.

Artisan wykorzystuje do swojej produkcji lite drewno z surowców odnawialnych, tylko przyjazne dla środowiska materiały do ​​obróbki, naturalne oleje i wosk, które podkreślają luksusowe i organiczne piękno tekstury drewna i pozwalają mu „oddychać” w naturalny sposób. Podkreśla to naturalną różnorodność kolorów, a stosowanie kleju na bazie winylu unika stosowania szkodliwych substancji chemicznych do obróbki drewna. Czysta natura, przekształcona i uformowana w jeden z najbardziej uczciwych projektów.

Minimalistyczny stolik kawowy Invito Cube Artisan dostępny jest w 4 wielkościach

Minimalistyczny stolik kawowy Invito Cube Artisan dostępny jest w 4 wielkościach

Stolik kawowy Invito Cube Artisan dostępny jest z różnych gatunków drewna

Stolik kawowy Invito Cube Artisan dostępny jest z różnych gatunków drewna

Designerski stolik kawowy Invito Cube marki Artisan dostępny jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealny dla siebie!

Po więcej informacji na temat dostępnych rodzajów drewna Invito Cube Coffee Table zapraszamy na stronę Artisan, lub do kontaktu z naszym sklepem.

Cena dotyczy stolika kawowego Invito Artisan o wymiarach 60×60×40 cm i 100×100×40 cm. Pozostałe wielkości 80×80×40 cm i 120×70×40 na zapytanie, zapraszamy do kontaktu.

długość 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm
szerokość 60 cm, 70 cm, 80 cm, 100 cm
wysokość 40 cm
forma kwadrat / prostokąt
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
marka Artisan
design Michael Schneider

Napisz opinię

Invito Coffee Table Cube stolik kawowy Artisan

Invito Coffee Table Cube stolik kawowy Artisan
Modny stolik kawowy wykonany w całości z litego drewna Invito Cube marki Artisan. Stolik kawowy Invito Cube Artisan to ponadczasowy design, to nowoczesna klasyka. Jego forma jest złagodzona przez zaokrąglone krawędzie. Kolekcja Invito marki...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii