Tasso 2.0 Sofa 2 elegancka klasyka Klöber | Design Spichlerz kliknij aby powiększyć

Tasso 2.0 Sofa 2 elegancka klasyka Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Elegancka sofa dwuosobowa Tasso 2.0 niemieckiego producenta Klöber łączy w sobie reprezentacyjne cechy z wysokim komfortem siedzenia i zachwyca jakością wykonania.

Tasso 2.0 to seria mebli do zastosowania w salonie, przedpokoju, a nawet w przestrzeni publicznej jak poczekalnie, recepcja czy strefy komunikacyjne.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

15 569 zł

Elegancka sofa dwuosobowa Tasso 2.0 niemieckiej marki Klöber.

Seria Tasso 2.0 dostępna jest jako fotel, dwu- i trzyosobowa sofa oraz dopasowany stolik kawowy. 

Konstrukcja Tasso 2.0 opiera się na smukłej ramie z płynnym przejściem w polerowane aluminiowe nogi na każdym rogu. Specjalne prowadnice o podwójnym przeznaczeniu pozwalają na używanie siedzisk na różnych rodzajach podłóg, gdzie można je łatwo przenosić bez zarysowań.

Obszerne poduszki siedziska i oparcia zachęcają do wygodnego relaksu.

Obfite proporcje tapicerki tej kolekcji mebli to kluczowy czynnik zapewniający dobre samopoczucie. Dokładne ułożenie szwów i precyzyjne wykończenie materiałów podkreślają najwyższej jakości kunszt „made in Germany”. Tapicerka siedziska składa się z 3 trzech warstw pianki połączonych ze sobą na kształt klina, każda o innej twardości. Oznacza to, że siedzisko lekko opada w dół w kierunku oparcia, a tył poduszki siedziska sprawia wrażenie luksusowego zagłębienia.

Tasso 2.0 sofa 2 Klöber Design Spichlerz wymiary

Tasso 2.0 tapicerowane skórą Ranchero wyróżnia się wyjątkowym dotykiem. 100% naturalna skóra bydlęca anilinowa została poddana ekologicznemu procesowi garbowania mineralnego. Posiada specjalną impregnację plamoodporną. Ranchero tworzy unikalną patynę w użyciu, którą koneserzy uważają za szczególną cechę tej skóry. 

Podana cena sofy dwuosobowej Tasso 2.0 dotyczy modelu tao32, w tapicerce z drugiej kategorii cenowej: Fame, Step, Cura.

Tapicerka Leather Ranchero na indywidualne zapytanie, zapraszamy do kontaktu!

wymiary szerokość siedziska 124 cm
szerokość 124 cm
głębokość 68 cm
wysokość 72 cm
głębokość siedziska 48 cm
wysokość siedziska 40 cm
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Tasso 2.0 Sofa 2 elegancka klasyka Klöber

Tasso 2.0 Sofa 2 elegancka klasyka Klöber
Elegancka sofa dwuosobowa Tasso 2.0 niemieckiego producenta Klöber łączy w sobie reprezentacyjne cechy z wysokim komfortem siedzenia i zachwyca jakością wykonania. Tasso 2.0 to seria mebli do zastosowania w salonie, przedpokoju, a nawet w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    8 Inne produkty w tek kategorii