Tasso 2.0 Coffee elegancki stolik kawowy Klöber

Jörg Bernauer

produkt wykonany na zamówienie (5 tygodni)

Elegancki stolik kawowy / boczny Tasso 2.0 niemieckiego producenta Klöber łączy w sobie cechy reprezentacyjne z jakością wykonania.

Tasso 2.0 to seria mebli do zastosowania w salonie, przedpokoju, a nawet w przestrzeni publicznej jak poczekalnie, recepcja czy strefy komunikacyjne.

 

Margarete Klöber dostrzegła potrzebę zdrowego siedzenia już w połowie lat 30. XX wieku. Odważna, ówcześnie 25-letnia kobieta założyła „Fabryką Zdrowych Krzeseł” i rozwinęła swój pomysł na ergonomiczne meble do siedzenia.

Więcej szczegółów

4 977 zł

Elegancki stolik kawowy Tasso 2.0 niemieckiej marki Klöber.

Elementy siedzisk z serii Tasso 2.0 firmy Klöber można uzupełnić dopasowanym stolikiem kawowym / bocznym o tym samym wyglądzie, który znajduje odzwierciedlenie w podstawie. Stolik boczny posiada polerowaną aluminiową podstawę. Zaprojektowany przez Jörga Bernauera.

Blat stolika bocznego jest wykonany z materiału nanotechnologicznego. Jest odporny na uderzenia i zarysowania, odpycha wodę i ma właściwości antybakteryjne.

Tasso 2.0 stolik Klöber Design Spichlerz wymiary

szerokość 67 cm
głębokość 67 cm
wysokość 18,5 cm
marka Klöber
design Jörg Bernauer

Napisz opinię

Tasso 2.0 Coffee elegancki stolik kawowy Klöber

Tasso 2.0 Coffee elegancki stolik kawowy Klöber
Elegancki stolik kawowy / boczny Tasso 2.0 niemieckiego producenta Klöber łączy w sobie cechy reprezentacyjne z jakością wykonania. Tasso 2.0 to seria mebli do zastosowania w salonie, przedpokoju, a nawet w przestrzeni publicznej jak poczekalnie,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    8 Inne produkty w tek kategorii