Stockholm Aquatic misa Stelton

Bernadotte & Kylberg

produkt na zamówienie

Skandynawska misa ozdobna Stockholm Aquatic Bowl duńskiej marki Stelton jest inspiraowana skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku.

Stockholm Aquatic Bowl została zaprojektowana przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte & Kylberg. Prosta forma miski jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze. Każdy egzemplarz misy Stockholm Aquatic Bowl jest wykończony ręcznie przez co mogą wystąpić drobne różnice pomiędzy zdjęciem a rzeczywistym rysunkiem. Przez to każdy egzemplarz jest unikalny.

 

Ambicją Stelton i ich starannie dobranych, utalentowanych projektantów jest tworzenie ponadczasowych i funkcjonalnych projektów, które sprawią, że codzienne życie stanie się nieco piękniejsze.

Więcej szczegółów

230 zł

Skandynawska misa ozdobna Stockholm Aquatic Bowl duńskiej marki Stelton jest inspirowana skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku. Stockholm Aquatic Bowl została zaprojektowana przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte & Kylberg. Prosta forma miski jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze. Każdy egzemplarz misy Stockholm Aquatic Bowl jest wykończony ręcznie przez co mogą wystąpić drobne różnice pomiędzy zdjęciem a rzeczywistym rysunkiem. Przez to każdy egzemplarz jest unikalny.

średnica Ø10 / Ø20 / Ø30 / Ø40 cm
materiał aluminium, emalia
marka Stelton
design Bernadotte & Kylberg

Napisz opinię

Stockholm Aquatic misa Stelton

Stockholm Aquatic misa Stelton
Skandynawska misa ozdobna Stockholm Aquatic Bowl duńskiej marki Stelton jest inspiraowana skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku. Stockholm Aquatic Bowl została zaprojektowana przez szwedzkie studio projektowe...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    3 Inne produkty w tek kategorii