Stockholm Horizon wazon z artystycznymi motywami Stelton

Bernadotte & Kylberg

produkt na zamówienie

Skandynawski wazon Stockholm Horizon Vase duńskiej marki Stelton jest inspirowany skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku.

Stockholm Horizon Vase został zaprojektowany przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte & Kylberg. Prosta forma wazonu jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze.

Ambicją Stelton i ich starannie dobranych, utalentowanych projektantów jest tworzenie ponadczasowych i funkcjonalnych projektów, które sprawią, że codzienne życie stanie się nieco piękniejsze.

Więcej szczegółów

460 zł

Stockholm Horizon wazon z artystycznymi motywami duńskiej marki Stelton zaprojektowany przez Bernadotte & Kylberg.

Projektanci stworzyli serię organicznych, miękkich i ponadczasowych wazonów, łącząc je z różnymi wyrazistymi, artystycznymi wzorami.

Wazon Stockholm Horizon Vase inspirowany jest pełną paletą niebieskich odcieni odbijających się w Morzu Bałtyckim przez cały rok.

Prosta forma wazonu jest połączona z bogatym rysunkiem w niebieskim kontrastowym kolorze. Każdy egzemplarz wazonu Stockholm Horizon Vase jest wykończony ręcznie przez co mogą wystąpić drobne różnice pomiędzy zdjęciem a rzeczywistym rysunkiem. Przez to każdy egzemplarz jest unikalny.

Duży wazon Stockholm Horizon doskonale podtrzymuje zmysłowe bukiety. Można go również wykorzystać na kilka ozdobnych łodyg kwiatowych na stole lub jako wazon podłogowy na gałęzie. Jest to wspaniały przedmiot sam w sobie, gdy nie jest wypełniony pięknymi kwiatami.

szerokość 14,1 cm | 18 cm | 22.5 cm
głębokość 14,1 cm | 18 cm | 22.5 cm
wysokość 15,7 cm | 19.4 cm | 21.2 cm
marka Stelton
design Bernadotte & Kylberg

Napisz opinię

Stockholm Horizon wazon z artystycznymi motywami Stelton

Stockholm Horizon wazon z artystycznymi motywami Stelton
Skandynawski wazon Stockholm Horizon Vase duńskiej marki Stelton jest inspirowany skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i falami Bałtyku. Stockholm Horizon Vase został zaprojektowany przez szwedzkie studio projektowe Bernadotte...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    12 Inne produkty w tek kategorii