Jason sofa rozkładana Softline

busk+hertzog

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Sofa rozkładana Jason Softline ma atrakcyjny, nowoczesny design z wysokim oparciem, delikatnie zaokrąglonymi narożnikami i materacem o miękkich krawędziach. Design busk+hertzog.

Softline wypuściło zupełnie nowy model, który tworzy pomost między różnymi zastosowaniami i typami mebli. Jason łączy w sobie atrakcyjny, nowoczesny design z praktyczną funkcją rozkładanej sofy.

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak sofa Jason, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

11 580 zł

Jason sofa z funkcją spania duńskiej marki Softline. 

Sofa Jason to współczesna kanapa do wypoczynku, spędzania czasu lub poufnej rozmowy, czy to w salonie, czy w miejscu publicznym zorientowanym na użytkownika. Możliwości łączenia materiałów, tkanin i kolorów są tak samo nieograniczone, jak ich zastosowania.

Dzięki wysokiemu oparciu i bokom sofa Jason Softline tworzy przytulne i prywatne miejsce do siedzenia z dodatkową funkcjonalnością łóżka. Śmiałe linie z zakrzywionymi detalami łączą współczesną estetykę z relaksującym urokiem, idealnym do spędzania czasu z przyjaciółmi, relaksu przed kominkiem z bliskimi lub przyjmowania gości na weekend. Jason łatwo przekształca się z sofy w łóżko, siedzisko po prostu rozkłada się do przodu, zwiększając użyteczność posiadanej przestrzeni.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki kanapy do salonu z funkcją spania Jason dostępne są na stronie Softline

Cena sofy Jason dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Sofa Jason Softline, tapicerka Eco Cotton

Sofa Jason Softline tapicerka Eco Cotton

Sofa Jason Softline, tapicerka Griffon

Sofa Jason Softline tapicerka Griffon

Sofa Jason Softline, tapicerka Vision

Sofa Jason Softline tapicerka Vision

Sofa Jason duńskiej Softline występuje w wielu wariantach.

Chętnie przygotujemy dla Państwa konfigurację dopasowaną do indywidualnych aranżacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Jason Sofa to rozkładana kanapa do salonu o nowoczesnym designie z kolekcji SOFTLINE.

wymiary L 213 x D 87 x H 97, SH 40 - bed 135 x 200 cm
szerokość 213 cm
głębokość 87 cm
wysokość 97 cm
wysokość siedziska 40 cm
do użytku zewnętrznego nie
rozkładany tak
funkcja spania tak
powierzchnia spania 135 x 200 cm
marka Softline
design busk+hertzog
Inne podstawa jesion naturalny, opcjonalnie jesion barwiony na czarno w tej samej cenie.

busk+hertzog

busk+hertzogLondyńska pracownia projektowa busk+hertzog została założona przez Flemming Busk (architekt) i Stephan B. Hertzog (projektant) w 2000 r i specjalizuje się w projektowaniu mebli i innych industrialnych produktów. Do dziś busk+hertzog wygrała ponad 40 najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród wzornictwa. Produkty zaprojektowane przez busk+hertzog są wystawione w miejscach jak Royal House of Norway, Muzeum of Modern Art w Nowym Yorku i wiele innych.

Napisz opinię

Jason sofa rozkładana Softline

Jason sofa rozkładana Softline
Sofa rozkładana Jason Softline ma atrakcyjny, nowoczesny design z wysokim oparciem, delikatnie zaokrąglonymi narożnikami i materacem o miękkich krawędziach. Design busk+hertzog. Softline wypuściło zupełnie nowy model, który tworzy pomost między...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    25 Inne produkty w tek kategorii