Elton Sofa 2 esencja skandynawskiego wzornictwa sofa Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Sofa dwuosobowa Elton. Seria Elton pięknie wyraża esencję skandynawskiego dziedzictwa designu, to atrakcyjny, ponadczasowy kształt duńskiej marki Bolia. Projekt Glismand & Rüdiger. 

Elton składa hołd skandynawskiemu dziedzictwu i tradycjom rzemieślniczym. Jest to ponadczasowy produkt, który łączy w sobie wyczuwalne detale ze zrównoważoną jakością.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design".

Więcej szczegółów

16 443 zł

Elton Sofa 2-osobowa, esencja skandynawskiego wzornictwa marki Bolia.

Elton to piękna i ponadczasowa seria składająca się z fotela, sof, puf i leżanki. 

Dzięki prostej sylwetce otoczonej solidną ramą z naturalnego dębu, Elton wznosi się elegancko nad ziemią, prezentując każdy detal mebla. 

Lekka drewniana rama o grubości 30 mm otoczona jest miękkimi i wygodnymi poduszkami. Kontrastowy i elegancki język designu, możliwy jest dzięki delikatnej i przemyślanej konstrukcji. Wnętrze Elton jest wyposażone w specjalną metalową ramę i nylonowe listwy wzmocnione włóknem szklanym, które stabilizują konstrukcję i zapewniają komfort.

Elton to uosobienie skandynawskiego designu.

Cena dotyczy sofy w tapicerce z I grupy cenowej, pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Fawn ma skandynawski, naturalny wygląd. Tkanina jest cudownie miękka i posiada subtelną grę kolorów. Fawn nada Twojemu domowi minimalistyczny i prosty wygląd. Drukowana technika kolorystyczna nadaje Fawnowi charakterystyczny wygląd, który jest pięknie uzupełniony autentyczną jakością podkreśloną certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który gwarantuje, że w produkcji nie są używane żadne niebezpieczne chemikalia.

szerokość 186 cm
głębokość 100 cm
wysokość 77 cm
głębokość siedziska 60 cm
wysokość siedziska 42 cm
wysokość podłokietników 59 cm
stelaż drewno
marka Bolia
design Glismand & Rüdiger, Dania

Napisz opinię

Elton Sofa 2 esencja skandynawskiego wzornictwa sofa Bolia

Elton Sofa 2 esencja skandynawskiego wzornictwa sofa Bolia
Sofa dwuosobowa Elton. Seria Elton pięknie wyraża esencję skandynawskiego dziedzictwa designu, to atrakcyjny, ponadczasowy kształt duńskiej marki Bolia. Projekt Glismand & Rüdiger.  Elton składa hołd skandynawskiemu dziedzictwu i tradycjom...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    25 Inne produkty w tek kategorii