Lyra Longue wygodny skandynawski szezlong Fogia

Andreas Engesvik

produkt wykonany na zamówienie

Lyra Longue to superwygodny skandynawski szezlong szwedzkiej marki Fogia. Design Andreas Engesvik.

Celem projektu szezlonga Lyra było wprowadzenie zapomnianej kategorii do nowoczesnego domu. Dłuższy fotel z podwyższonym oparciem dla nóg i szerokim siedziskiem, które pozwala na relaks i wygodę, nie zajmując zbyt wiele miejsca. 

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

15 313 zł

Lyra Longue to superwygodny skandynawski szezlong szwedzkiej marki Fogia.

Szezlong  oferuje współczesny zwrot w konwencjonalnej formie bez poświęcania komfortu i stylu. Wsparte na lekkiej metalowej ramie, która obejmuje siedzisko szezlong jest otulony tapicerką zapewniając dodatkowy poziom dekadencji temu luksusowemu elementowi. Z wydłużonym siedziskiem zapewniającym podniesione podparcie dla nóg, Engesvik zachęca do relaksu, skłaniając umysł do kojarzenia fotela z uczuciem błogiego relaksu. Elastycznie zaprojektowany, dostępny w szerokiej gamie tapicerki z tkaniny lub skóry, Lyra Lounge jest idealnym miejscem które zachęca do odpoczynku, nie zajmując zbyt wiele miejsca w nowoczesnym domu.

Materiał

szerokość 90 cm
głębokość 140 cm
wysokość 82 cm
głębokość siedziska 95 cm
wysokość siedziska 43 cm
marka Fogia
design Andreas Engesvik

Napisz opinię

Lyra Longue wygodny skandynawski szezlong Fogia

Lyra Longue wygodny skandynawski szezlong Fogia
Lyra Longue to superwygodny skandynawski szezlong szwedzkiej marki Fogia. Design Andreas Engesvik. Celem projektu szezlonga Lyra było wprowadzenie zapomnianej kategorii do nowoczesnego domu. Dłuższy fotel z podwyższonym oparciem dla nóg i szerokim...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    8 Inne produkty w tek kategorii