Towel drabina

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawski wieszak Towel Ladder duńskiej marki Menu zaprojektowany przez Norm Architects.

Nieformalny i elastyczny mebel przeznaczony do przechowywania ręczników i akcesoriów w łazience, ubrań w sypialni lub szalików i płaszczy w przedpokoju. Drabina na ręczniki ze stali malowanej proszkowo i jesionu jest łatwa do przenoszenia po domu. Można go przymocować do ściany za pomocą skórzanego paska.

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

2 046 zł

Skandynawski wieszak Towel Ladder duńskiej marki Menu projektowana przez Norm Architects. Towel Ladder to uniwersalny obiekt który może służyć jako wieszak na ubrania w przedpokoju lub sypialny, jako uchwyt na ręczniki w łazience lub jako dekoracyjny element w salonie. Wieszak Towel Ladder idealnie pasuje do wnętrz skandynawskich, wnętrz industrialnych lub loftów.

szerokość 60 cm
głębokość 3,5 cm
wysokość 170 cm
materiał stal proszkowo malowana, jesion
rodzaj stojący
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    10 Inne produkty w tek kategorii