Afteroom Coat Hanger Large kolorowy skandynawski wieszak Audo Copenhagen Menu

Afteroom

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Wieszak ścienny Afteroom Coat Hanger duńskiego producenta Audo Copenhagen dostępny w kolorystyce czarny / mosiądz. Design Afteroom.

Wieszak Afteroom Coat Hanger Audo Copenhagen Menu to prosty, ale wyrafinowany system do wieszania płaszczy, ubrań lub akcesoriów, który można łatwo przymocować do ściany, a wszystkie śruby są ukryte, aby dopełnić minimalistyczną i czystą estetykę.

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

672 zł

Nowoczesny wieszak ścienny Afteroom Hanger marki Audo Copenhagen, dostępny w kolorze Black / Brass. 

Istniejącą wersję wieszaka można teraz rozszerzyć do dalszych konfiguracji, ponieważ duża „kropka” ma nowy, większy projekt, podczas gdy mniejsza „kropka” zmniejsza jej rozmiar do oryginalnego. Nadaje to wieszakowi Afteroom Coat Hanger Audo Copenhagen wyrafinowany wygląd i odrobinę zabawy, ponieważ można go zawiesić zarówno w poziomie, jak i w pionie, upiększając puste ściany w dowolnym miejscu domu, przekształcając je z surowych płócien w dzieła sztuki.

Wieszak ścienny Afteroom Audo Copenhagen może być zainstalowany poziomo lub pionowo.

Afteroom Large wieszak Audo Copenhagen (Menu) kolor czarny / mosiądz

Afteroom Large wieszak Menu Design Spichlerz kolory

Afteroom Hanger Large wieszak Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Afteroom Large wieszak kolorowy Menu Design Spichlerz wymiary

długość 37 cm
głębokość 4 cm
wysokość 24 cm
materiał stal
rodzaj wiszący
marka Menu
design Afteroom

Afteroom

AfteroomAfteroom to studio projektowe założone przez Hung-Ming Chen I Chen-Yen Wei. Afteroom tworzy produkty które respektują zmianę upływu czasu. Znaczy to dla nich że produkty mają zyskać charakteru i wartości z upływem czasu – design który razem z nami starzeje.

Napisz opinię

Afteroom Coat Hanger Large kolorowy skandynawski wieszak Audo Copenhagen Menu

Afteroom Coat Hanger Large kolorowy skandynawski wieszak Audo Copenhagen Menu
Wieszak ścienny Afteroom Coat Hanger duńskiego producenta Audo Copenhagen dostępny w kolorystyce czarny / mosiądz. Design Afteroom. Wieszak Afteroom Coat Hanger Audo Copenhagen Menu to prosty, ale wyrafinowany system do wieszania płaszczy, ubrań...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    15 Inne produkty w tek kategorii