Mak stołek barowy Lapalma

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Stołek barowy Mak S110 Lapalma znany z ergonomicznych i minimalistycznych linii, stał się współczesną klasyką. Design Patrick Norguet.

MAK to stołek o eleganckiej liniach i okrągłym siedzisku, które doskonale równoważą kolumnę i podnóżek. Jego charakter jest nieformalny i lekki.

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak stołek barowy Mak S110.

Więcej szczegółów

2 024 zł

Mak stołek barowy włoskiej marki Lapalma.

Dzięki swojemu doświadczeniu w dziedzinie hokerów z regulacją wysokości, Lapalma była w stanie zaoferować stołek barowy MAK. Projekt o miękkich liniach, ale jednocześnie solidnej konstrukcji, Mak to poręczny stołek o kompaktowych rozmiarach. MAK dzięki połączeniu kolorystyki metalowej ramy z tapicerowanym siedziskiem z tkaniny oraz możliwości regulacji wysokości nadaje się do współczesnych przestrzeni publicznych, ale może również stanowić idealne uzupełnienie projektu mieszkaniowego.

Mak to stołek barowy składający się z metalowej ramy malowanej proszkowo i obrotowym siedziskiem z MDF z regulacją wysokości, formowanej pianki poliuretanowej, pokryty tkaniną, miękką skórą lub ekoskórą.

Stołek barowy Mak S110 Lapalma

Stołek barowy Mak S110 Lapalma wymiary

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Krzesło barowe Mak S110 Lapalma dostępne jest w szerokiej kolorów, opracuj własne aby wkomponować je do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat krzesła barowego Mak S110 zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 43 cm
głębokość 40 cm
wysokość 66 cm / 91 cm
wysokość siedziska 55 cm / 80 cm
obrotowy tak
wysokość regulowana tak
marka Lapalma
design Patrick Norguet

Napisz opinię

Mak stołek barowy Lapalma

Mak stołek barowy Lapalma
Stołek barowy Mak S110 Lapalma znany z ergonomicznych i minimalistycznych linii, stał się współczesną klasyką. Design Patrick Norguet. MAK to stołek o eleganckiej liniach i okrągłym siedzisku, które doskonale równoważą kolumnę i podnóżek. Jego...
    Jesteś robotem?

    6 Inne produkty w tek kategorii