Concept 2 Hoker krzesło barowe Tonon | Design Spichlerz kliknij aby powiększyć

Concept 2 Hoker krzesło barowe Tonon

Martin Ballendat

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nowoczesne krzesło barowe o atrakcyjnym designie, przeznaczone do współczesnych mieszkań, domów i przestrzeni publicznych, Concept 2 Stool włoskiej marki Tonon.

Krzesło barowe Concept 2 z integralną skorupą poliuretanową „Soft touch” na obrotowym cokole z odlewanego ciśnieniowo aluminium.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu

Więcej szczegółów

3 848 zł 3 848 zł

Concept 2 Hoker nowoczesne krzesło barowe włoskiej marki Tonon.

Krzesło barowe Concept Tonon, zaprojektowane przez uznanego na całym świecie projektanta Martina Ballendata, charakteryzuje się sugestywnymi i rozpoznawalnymi liniami. Otulające oparcie rozciąga się na zewnątrz, zapewniając w ten sposób wygodne podparcie ramion.

Integralny materiał poliuretanowy, z którego wykonany jest korpus Concept Tonon, oferuje wyjątkowe parametry techniczne, takie jak trwałość, łatwość czyszczenia oraz wykonanie zgodne z międzynarodowymi klasami odporności ogniowej.

Miękka w dotyku powłoka Concept Tonon, dostępna jest w wielu kolorach. Podstawa ma regulowaną wysokość siedziska i mechanizm obrotu o 360° bez pamięci powrotu.

Krzesło barowe Concept 2 Stool marki Tonon

Concept 902 krzesło barowe Tonon Design Spichlerz wymiary

szerokość 58 cm
głębokość 63,5 cm
wysokość 98 / 123 cm
głębokość siedziska 43 cm
wysokość siedziska 53 / 78 cm
marka Tonon
design Martin Ballendat

Napisz opinię

Concept 2 Hoker krzesło barowe Tonon

Concept 2 Hoker krzesło barowe Tonon
Nowoczesne krzesło barowe o atrakcyjnym designie, przeznaczone do współczesnych mieszkań, domów i przestrzeni publicznych, Concept 2 Stool włoskiej marki Tonon. Krzesło barowe Concept 2 z integralną skorupą poliuretanową „Soft touch” na obrotowym...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii