Little Moon Hoker urzekające krzesło barowe Tonon | Design Spichlerz kliknij aby powiększyć

Little Moon Hoker urzekające krzesło barowe Tonon

Przemysław "Mac" Stopa

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nowoczesne krzesło barowe Little Moon Stool włoskiej marki Tonon, charakteryzuje się urzekającym designem oparcia. Krzesło zaprojektowane przez polaka Przemysława "Mac" Stopę.

Krzesło Little Moon Hoker jest dla tych, którzy są oczarowani pięknem księżyca w każdej fazie.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

3 592 zł

Little Moon Stool urzekające krzesło barowe włoskiej marki Tonon.

Księżyc, magnetyczny, zawsze był tematem wierszy, opowiadań i marzeń. I to właśnie zainspirowała Mac Stopę do stworzenia krzesła barowego Little Moon Hoker. Rzeźbiarska forma siedziska wyraża pasję projektanta do zakrzywionych i organicznych linii. 

Little Moon Stool to charakterystyczne i eleganckie a zarazem nowoczesne krzesło barowe.

Kształt krzesła barowego Little Moon Hoker oparty jest na półkolistych formach przywodzących na myśl fazy Księżyca. Boki siedziska krzesła sięgają w podłokietniki, tworząc elastyczne podwieszane oparcie, które dopasowuje się do pozycji ciała zapewniając maksymalny komfort. Organicznie ukształtowana skorupa krzesła jest wykonana z samonośnej ramy, siedzisko „Soft Touch”: materiał o wysokich standardach jakości, który łączy w sobie wytrzymałość i miękkość.

Kolory siedziska krzesła barowego Little Moon Hoker Tonon

Kolory Soft Touch Little Moon 908 krzesło barowe Tonom Design Spichlerz

Krzesło barowe Little Moon Stool Tonon dostępne jest również w wersji tapicerowanej skórą lub materiałem, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

Krzesło barowe Little Moon Hoker, z miękką skorupą wykonaną z pianki poliuretanowej i wyściełaną różnymi materiałami, w połączeniu z wieloma podstawami, staje się siedziskiem o wielkiej osobowości i wszechstronności.

szerokość 54 cm
głębokość 58 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 60 / 85 cm
wysokość podłokietników 66 cm
waga 21 kg
obrotowy tak
wysokość regulowana tak
marka Tonon
design Przemysław "Mac" Stopa

Napisz opinię

Little Moon Hoker urzekające krzesło barowe Tonon

Little Moon Hoker urzekające krzesło barowe Tonon
Nowoczesne krzesło barowe Little Moon Stool włoskiej marki Tonon, charakteryzuje się urzekającym designem oparcia. Krzesło zaprojektowane przez polaka Przemysława "Mac" Stopę. Krzesło Little Moon Hoker jest dla tych, którzy są oczarowani pięknem...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    6 Inne produkty w tek kategorii