Surf Sun Lounger leżak szezlong ogrodowy Vondom

Karim Rashid

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Leżak / szezlong ogrodowy Surf hiszpańskiego producenta Vondom. Design Karim Rashid.

Płynąca fala, która tworzy siedzisko i podnóżek SURF, nawiązuje do poczucia spokoju. Jest to delikatne narastanie luksów, płynny gest, który zmienia się wraz ze światłem.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

4 390 zł

Leżak / szezlong ogrodowy Surf hiszpańskiej marki Vondom.

Twórca chciał zastąpił płótno nowym rozwiązaniem, ​​które przywołuje spokój i luz, napędzane są żywymi kształtami, które odświeżają, budzą i wznoszą oraz są metaforami nowego globalnego dynamizmu.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory Surf Sun Lounger Vondom wykończenie mat

Surf Sun Lounger leżak szezlong ogrodowy Vondom wykończenie mat Design Spichlerz

Dostępne kolory Surf Sun Lounger Vondom wykończenie lakier połysk

Surf Sun Lounger leżak szezlong ogrodowy Vondom wykończenie połysk lakier Design Spichlerz

długość 200 cm
szerokość 90 cm
wysokość 90 cm
wysokość siedziska 28 cm
materiał poliethylen
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Karim Rashid

Karim Rashid

Karim RashidKarim Rashid urodził się w 1960 r. w Kairze w rodzinie egipsko - angielskiej, wychował w Kanadzie, a obecnie rezyduje najczęściej w Nowym Jorku. Karim Rashid to gwiazda współczesnego dizajnu. Projekty Rashida wyróżnia kolorystyka oparta na kontrastach nasyconych barw, zwłaszcza ulubionych przez projektanta różu i zieleni. Rashid chętnie wykorzystuje miękkie, płynne formy. Jest autorem przeszło trzech tysięcy wdrożonych do produkcji projektów.

Współpracował z najbardziej topowymi markami, od Alessi i Georga Jansena po Kenzo, Pradę i Issey Miyake, nie stroniąc od tych popularnych jak Coca Cola. Jego prace można kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, albo obejrzeć w jednym z czternastu muzeów, w tym tak prestiżowych jak MoMA w Nowym Jorku albo Centre Pompidou w Paryżu, gdzie znajdują się w stałych kolekcjach.

Napisz opinię

Surf Sun Lounger leżak szezlong ogrodowy Vondom

Surf Sun Lounger leżak szezlong ogrodowy Vondom
Leżak / szezlong ogrodowy Surf hiszpańskiego producenta Vondom. Design Karim Rashid. Płynąca fala, która tworzy siedzisko i podnóżek SURF, nawiązuje do poczucia spokoju. Jest to delikatne narastanie luksów, płynny gest, który zmienia się wraz ze...
    Jesteś robotem?

    3 Inne produkty w tek kategorii