Ibiza sun lounger leżak ogrodowy Vondom

Eugeni Quitllet

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Ibiza sun lounger zaprojektowany przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom to leżak wykonany z przetworzonych plastików pochodzących z morza, jest to ekologicznego podejścia do świata designu.

Ibiza to emocjonalny stan umysłu. Wraz z Vondom spełniło się to marzenie: narodziła się eko-kolekcja Ibiza.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

1 538 zł

Ibiza sun lounger leżak ogrodowy hiszpańskiego producenta Vondom.

Inspiracją dla kolekcji Ibiza Vondom było morze, które wyrzucało na brzeg plastikowe przedmioty, niczym sztuczne muszle.

Każdy pomysł pochodzi ze światła i morza, tak jak życie…

Ibiza to ekologiczna kolekcja z wykończeniem Vondom Revolution (na zapytanie), które jest w 100% przetworzonym plastikiem z Morza Śródziemnego.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Ibiza leżak Vondom Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory leżaka Ibiza Vondom

Ibiza Vondom Design Spichlerz kolory leżak

szerokość 177 cm
głębokość 73 cm
wysokość 72 cm
wysokość siedziska 23 cm
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Eugeni Quitllet

Napisz opinię

Ibiza sun lounger leżak ogrodowy Vondom

Ibiza sun lounger leżak ogrodowy Vondom
Ibiza sun lounger zaprojektowany przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom to leżak wykonany z przetworzonych plastików pochodzących z morza, jest to ekologicznego podejścia do świata designu. Ibiza to emocjonalny stan umysłu. Wraz z Vondom spełniło...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    3 Inne produkty w tek kategorii