Africa sun lounger leżak Vondom

Eugeni Quitllet

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Lekki, elegancki, stylowy leżak Africa zaprojektowany przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom.

Esencja tej kolekcji odzwierciedla się w jej prostych i naturalnych formach. Wspaniała rodzina, która stale się powiększa, kolekcja Africa obejmuje obecnie krzesło, krzesło z podłokietnikami, krzesło barowe i leżak.

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

2 799 zł

Africa sun lounger leżak ogrodowy hiszpańskiej marki Vondom.

Bardzo wygodny, minimalistyczny leżak Africa Vondom, jak mówi projektant „Najprostsze rzeczy są najbardziej oryginalne…Najbardziej oryginalną rzeczą jest bycie prostym…”

Istota tego przedmiotu zawarta jest w swojej prostej i naturalnej formie. To projekt stworzony, aby być blisko podczas spotkań z rodziną lub z przyjaciółmi.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Africa leżak Vondom Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory leżaka Africa Vondom

Africa leżak Vondom Design Spichlerz kolory

szerokość 195 cm
głębokość 63 cm / 54 cm
wysokość 36 cm
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Eugeni Quitllet

Napisz opinię

Africa sun lounger leżak Vondom

Africa sun lounger leżak Vondom
Lekki, elegancki, stylowy leżak Africa zaprojektowany przez Eugeni Quitllet dla marki Vondom. Esencja tej kolekcji odzwierciedla się w jej prostych i naturalnych formach. Wspaniała rodzina, która stale się powiększa, kolekcja Africa obejmuje...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    3 Inne produkty w tek kategorii