Pepe Marble Mirror lusterko marmurowe Audo Copenhagen

Studio Pepe

produkt wykonany na zamówienie

Pepe Mirror to luksusowe lustro stołowe z podstawą z brązowego marmuru i mosiężną ramą - idealne do codziennego użytku marki Audo Copenhagen.

To eleganckie lustro stołowe pasujące do wnętrz skandynawskich jak i klasycznych. Lustro obraca się na podstawie wykonanej z marmuru. Dzięki czystym liniom i kultowej estetyce lustro czerpie inspirację z włoskiego wzornictwa i architektury późnych lat pięćdziesiątych, reprezentowanych przez takich mistrzów jak Caccia Dominioni i Gio Ponti.

Opracowane z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

2 370 zł

Skandynawskie lustro Pepe Marble Mirror duńskiej marki Audo Copenhagen.

Lustro Pepe Audo Copenhagen ma kultowy i estetyczny design. Skupienie na materiałach i jakości sprawia, że ​​lustro jest ponadczasowe i eleganckie. Lustro występuje zarówno jako lustro stojące, jak i lustro ścienne. Jedna strona lustra to odbicie regularne, a druga strona lustra to powiększenie 300%.

Duet mediolańskich projektantów lustra, Studiopepe, ma obsesję na punkcie materiałów, takich jak marmur, które z wiekiem stają się coraz lepsze. „Wierzymy, że pięknie zaprojektowany produkt powinien trwać prawie wiecznie” – twierdzą.

Lustro Pepe Audo Copenhagen, wymiary

Pepe lustro marmurowe Menu Design Spichlerz wymiary

Lustro Pepe Audo Copenhagen, dostępna opcja kolorystyczna

Pepe lustro marmurowe Menu Design Spichlerz opcje

szerokość 25 cm
głębokość 3 cm
wysokość 26 cm
materiał marmur, mosiądz, lustro
rodzaj stojący
marka Menu
design Studio Pepe

Studio Pepe

Studio projektowe Studio Pepe.

Napisz opinię

Pepe Marble Mirror lusterko marmurowe Audo Copenhagen

Pepe Marble Mirror lusterko marmurowe Audo Copenhagen
Pepe Mirror to luksusowe lustro stołowe z podstawą z brązowego marmuru i mosiężną ramą - idealne do codziennego użytku marki Audo Copenhagen. To eleganckie lustro stołowe pasujące do wnętrz skandynawskich jak i klasycznych. Lustro obraca się na...
    Jesteś robotem?

    8 Inne produkty w tek kategorii