Adnet Rectangulaire kultowe lustro Gubi

Jacques Adnet

produkt na zamówienie

Kolekcja luster Adnet zaprojektowana w 1950 roku, skandynawskiej marki Gubi.

Ponadczasowe lustro Adnet Circulaire doda rzeźbiarskiej wartości do każdego przedpokoju, łazienki lub salonu, a te dwa rozmiary można z powodzeniem łączyć, aby stworzyć wyjątkową ekspresję.

 

Lustro Adnet Circulaire jest dostępne w dwóch wymiarach: 

  • M: 65 x 115 cm
  • L: 70 x 180 cm

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

5 724 zł 5 724 zł

Adnet Rectangulaire ponadczasowe skandynawskie lustro duńskiej marki Gubi.

Kolekcja luster zaprojektowana w 1950 roku, wykonanych z gruboziarnistej skóry i solidnych mosiężnych detalów. Projekt Circulaire jest unikalny – pasek służący do zawieszenia lustra, jest w bezpośredniej proporcji do wymiarów lustra. Kolekcja obejmuje lustra Circulaire i Rectangulaire. Nietuzinkowy design, solidne wykończenie... Przyciąga do siebie jak magnes.

wymiary 70x50 cm / 110x65 cm / 180x70 cm
materiał skóra naturalna
marka Gubi
design Jacques Adnet

Jacques Adnet

Jacques AdnetJacques Adnet - projektant mebli najbardziej znany ze swoich modernistycznych wzorów Art Deco i ikony francuskiego modernizmu. Znany z awangardowych projektów, był jednym z pierwszych, który zintegrował metal i szkło w konstrukcji i dekoracji mebli. Jego styl jest uosobieniem luksusu.

Napisz opinię

Adnet Rectangulaire kultowe lustro Gubi

Adnet Rectangulaire kultowe lustro Gubi
Kolekcja luster Adnet zaprojektowana w 1950 roku, skandynawskiej marki Gubi. Ponadczasowe lustro Adnet Circulaire doda rzeźbiarskiej wartości do każdego przedpokoju, łazienki lub salonu, a te dwa rozmiary można z powodzeniem łączyć, aby stworzyć...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    8 Inne produkty w tek kategorii