Adnet Circulaire ponadczasowe lustro Gubi

Jacques Adnet

produkt wykonany na zamówienie

Kolekcja luster Adnet zaprojektowana w 1950 roku, skandynawskiej marki Gubi.

Lustra Adnet wykonane są z gruboziarnistej skóry i solidnych mosiężnych detalów.

 

Ponadczasowe lustro Adnet Circulaire doda rzeźbiarskiej wartości do każdego przedpokoju, łazienki lub salonu, a te trzy rozmiary można z powodzeniem łączyć, aby stworzyć wyjątkową ekspresję.

  

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

3 072 zł

Adnet Circulaire ponadczasowe skandynawskie lustro duńskiej marki Gubi.

Projekt Circulaire jest unikalny – pasek służący do zawieszenia lustra, jest w bezpośredniej proporcji do wymiarów lustra. Kolekcja obejmuje lustra Circulaire i Rectangulaire. Nietuzinkowy design, solidne wykończenie... Przyciąga do siebie jak magnes.

W 1950 roku Jacques Adnet nawiązał współpracę ze słynnym francuskim domem mody, gdzie stworzył kolekcję dyskretnych, ale zmysłowych mebli i akcesoriów do wnętrz pokrytych skórą. Znany jako innowacyjny myśliciel, Adnet był jednym z pierwszych projektantów, którzy połączyli skórę ze szkłem. W związku z tym zaprojektował eleganckie, charakterystyczne okrągłe skórzane lustro z detalami inspirowanymi jeździectwem - Adnet Circulaire Mirror. Oprócz niezwykłych detali ze skóry i polerowanego mosiądzu lustro w trzech rozmiarach jest również wyjątkowe, ponieważ pasek trzymający lustro jest wprost proporcjonalny do jego wymiaru.

wymiary Ø45 x 90 cm / Ø58 x 116 cm / Ø70 x 140 cm
materiał skóra naturalna
marka Gubi
design Jacques Adnet

Jacques Adnet

Jacques AdnetJacques Adnet - projektant mebli najbardziej znany ze swoich modernistycznych wzorów Art Deco i ikony francuskiego modernizmu. Znany z awangardowych projektów, był jednym z pierwszych, który zintegrował metal i szkło w konstrukcji i dekoracji mebli. Jego styl jest uosobieniem luksusu.

Napisz opinię

Adnet Circulaire ponadczasowe lustro Gubi

Adnet Circulaire ponadczasowe lustro Gubi
Kolekcja luster Adnet zaprojektowana w 1950 roku, skandynawskiej marki Gubi. Lustra Adnet wykonane są z gruboziarnistej skóry i solidnych mosiężnych detalów.   Ponadczasowe lustro Adnet Circulaire doda rzeźbiarskiej wartości do każdego...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    8 Inne produkty w tek kategorii