Pepe Marble Mirror

Studio Pepe

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawskie lustro Pepe Marble Mirror duńskiej marki Menu.

To eleganckie lustro stołowe pasujące do wnętrz skandynawskich jak i klasycznych. Lustro obraca się na podstawie wykonanej z marmuru.  

 

Dzięki czystym liniom i kultowej estetyce lustro czerpie inspirację z włoskiego wzornictwa i architektury późnych lat pięćdziesiątych, reprezentowanych przez takich mistrzów jak Caccia Dominioni i Gio Ponti.

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

2 491 zł

Skandynawskie lustro Pepe Marble Mirror duńskiej marki Menu. Duet mediolańskich projektantów lustra, Studiopepe, ma obsesję na punkcie materiałów, takich jak marmur, które z wiekiem stają się coraz lepsze. „Wierzymy, że pięknie zaprojektowany produkt powinien trwać prawie wiecznie” – twierdzą.

szerokość 25 cm
głębokość 3 cm
wysokość 26 cm
materiał marmur, mosiądz, lustro
rodzaj stojący
marka Menu
design Studio Pepe

Studio Pepe

Studio projektowe Studio Pepe.

Napisz opinię

Pepe Marble Mirror

Pepe Marble Mirror
Skandynawskie lustro Pepe Marble Mirror duńskiej marki Menu. To eleganckie lustro stołowe pasujące do wnętrz skandynawskich jak i klasycznych. Lustro obraca się na podstawie wykonanej z marmuru.     Dzięki czystym liniom i kultowej estetyce lustro...
    Jesteś robotem?

    8 Inne produkty w tek kategorii