Kaschkasch Mirror

Kaschkasch Cologne

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawskie lustro stojące Kaschkasch Mirror duńskiej marki Menu.

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż produkt, który prezentuje zarówno sprytną innowację, jak i przyciągający wzrok design. Lustro podłogowe Kaschkasch jest właśnie takim produktem.

 

Dziś projekty MENU można znaleźć na całym świecie. Ich produkty oferują użyteczne, piękne rozwiązania, dzięki współpracy ze współczesnymi talentami z ich rodzimej Skandynawii. Jednocześnie ich kolekcja powiększa się o kolejnych projektantów dziedzictwa: mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają o tym, co to znaczy być nowoczesnym klasykiem.

Więcej szczegółów

1 346 zł

Skandynawskie lustro stojące Kaschkasch Mirror duńskiej marki Menu.

Idealne do domów o ograniczonej przestrzeni, pełnowymiarowe lustro w kształcie trójkąta jest zgrabnie wsuwane w narożniki, pozostawiając niewielką powierzchnię. Nieformalny i niezwykle stylowy, jest dziełem młodych niemieckich projektantów Floriana Kallusa i Sebastiana Schneidera, którzy pracują razem jako Kaschkasch.

szerokość 42 cm
głębokość 20 cm
wysokość 175 cm
materiał aluminium proszkowo malowane, lustro
rodzaj stojący
marka Menu
design Kaschkasch Cologne

Napisz opinię

Kaschkasch Mirror

Kaschkasch Mirror
Skandynawskie lustro stojące Kaschkasch Mirror duńskiej marki Menu. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż produkt, który prezentuje zarówno sprytną innowację, jak i przyciągający wzrok design. Lustro podłogowe Kaschkasch jest właśnie takim...
    Jesteś robotem?

    8 Inne produkty w tek kategorii