Adnet Rectangulaire

Zapytaj o produkt

Jacques Adnet

produkt na zamówienie

Kolekcja luster Adnet zaprojektowana w 1950 roku skandynawskiej marki Gubi.

Ponadczasowe lustro Adnet Circulaire doda rzeźbiarskiej wartości do każdego przedpokoju, łazienki lub salonu, a te trzy rozmiary można z powodzeniem łączyć, aby stworzyć wyjątkową ekspresję.

 

Lustro Adnet Circulaire jest dostępne w dwóch wymiarach: 

  • M: 115 x 65 cm
  • L: 180 x 70 cm

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z klasyką jutra. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to kolekcja eleganckich mebli, oświetlenia i wyposażenia wnętrz, która rozbrzmiewa na całym świecie. Jego charakterystyczne elementy wywołują emocje i opowiadają znaczące historie, które sprawiają, że są zarówno ponadczasowe, jak i trwałe.

Więcej szczegółów

4 391 zł

Kolekcja luster zaprojektowana w 1950 roku, wykonanych z gruboziarnistej skóry i solidnych mosiężnych detalów. Projekt Circulaire jest unikalny – pasek służący do zawieszenia lustra, jest w bezpośredniej proporcji do wymiarów lustra. Kolekcja obejmuje lustra Circulaire i Rectangulaire. Nietuzinkowy design, solidne wykończenie... Przyciąga do siebie jak magnes.

wymiary70x50 cm / 110x65 cm / 180x70 cm
materiałskóra naturalna
markaGubi
designJacques Adnet

Jacques Adnet

Jacques AdnetJacques Adnet - projektant mebli najbardziej znany ze swoich modernistycznych wzorów Art Deco i ikony francuskiego modernizmu. Znany z awangardowych projektów, był jednym z pierwszych, który zintegrował metal i szkło w konstrukcji i dekoracji mebli. Jego styl jest uosobieniem luksusu.

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

8 Inne produkty w tek kategorii