Adnet Circulaire

Zapytaj o produkt

Jacques Adnet

produkt wykonany na zamówienie

Kolekcja luster Adnet zaprojektowana w 1950 roku skandynawskiej marki Gubi.

Lustra Adnet wykonane są z gruboziarnistej skóry i solidnych mosiężnych detalów.

 

Ponadczasowe lustro Adnet Circulaire doda rzeźbiarskiej wartości do każdego przedpokoju, łazienki lub salonu, a te trzy rozmiary można z powodzeniem łączyć, aby stworzyć wyjątkową ekspresję.

  

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z klasyką jutra. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to kolekcja eleganckich mebli, oświetlenia i wyposażenia wnętrz, która rozbrzmiewa na całym świecie. Jego charakterystyczne elementy wywołują emocje i opowiadają znaczące historie, które sprawiają, że są zarówno ponadczasowe, jak i trwałe.

Więcej szczegółów

2 947 zł

Projekt Circulaire jest unikalny – pasek służący do zawieszenia lustra, jest w bezpośredniej proporcji do wymiarów lustra. Kolekcja obejmuje lustra Circulaire i Rectangulaire. Nietuzinkowy design, solidne wykończenie... Przyciąga do siebie jak magnes.

W 1950 roku Jacques Adnet nawiązał współpracę ze słynnym francuskim domem mody, gdzie stworzył kolekcję dyskretnych, ale zmysłowych mebli i akcesoriów do wnętrz pokrytych skórą. Znany jako innowacyjny myśliciel, Adnet był jednym z pierwszych projektantów, którzy połączyli skórę ze szkłem. W związku z tym zaprojektował eleganckie, charakterystyczne okrągłe skórzane lustro z detalami inspirowanymi jeździectwem - Adnet Circulaire Mirror. Oprócz niezwykłych detali ze skóry i polerowanego mosiądzu lustro w trzech rozmiarach jest również wyjątkowe, ponieważ pasek trzymający lustro jest wprost proporcjonalny do jego wymiaru.

wymiaryØ45 x 90 cm / Ø58 x 116 cm / Ø70 x 140 cm
materiałskóra naturalna
markaGubi
designJacques Adnet

Jacques Adnet

Jacques AdnetJacques Adnet - projektant mebli najbardziej znany ze swoich modernistycznych wzorów Art Deco i ikony francuskiego modernizmu. Znany z awangardowych projektów, był jednym z pierwszych, który zintegrował metal i szkło w konstrukcji i dekoracji mebli. Jego styl jest uosobieniem luksusu.

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

8 Inne produkty w tek kategorii