Pal Doux sofa ogrodowa Vondom

Karim Rashid

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Sofa outdoor Doux Pal hiszpańskiego producenta Vondom. Design Karim Rashid.

Karim Rashid i Vondom tworzą „Pal”, stworzyli ekskluzywną, minimalistyczną i kolorową kolekcję. Doux to wyróżniająca się kolekcja, składająca się z donicy, stolika kawowego, fotela i sofy, które nadadzą każdej przestrzeni awangardowego charakteru.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

5 126 zł

Sofa outdoor Pal Doux hiszpańskiego producenta Vondom. Design Karim Rashid.

Pal to, jak sama nazwa wskazuje, przyjazna i nowoczesna linia mebli do wnętrz i na zewnątrz. 

Kolekcja Pal Doux to wybór ekskluzywnych, minimalistycznych i kolorowych mebli designerskich.

Minimalistyczny, kultowy kształt utrzymany jest w tej samej linii projektowej co pozostałe przedmioty z kolekcji.

Wyjątkowa w swojej klasie kolekcja Pal, produkowana z żywicy polietylenowej techniką formowania rotacyjnego, wprowadza w nową koncepcję estetyczną mebli wewnętrznych i zewnętrznych. Projekty te idealnie sprawdzają się w hotelach lub w prywatnych rezydencjach.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory sofy Pal Doux Vondom wykończenie mat

Pal Doux sofa Vondom mat Design Spichlerz kolory mat

Dostępne kolory sofy Pal Doux Vondom wykończenie lakier połysk

Pal Doux sofa Vondom lakier Design Spichlerz kolory lakier

szerokość 180 cm
głębokość 92 cm
wysokość 89 cm
wysokość siedziska 40 cm
materiał poliethylen
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Karim Rashid

Karim Rashid

Karim RashidKarim Rashid urodził się w 1960 r. w Kairze w rodzinie egipsko - angielskiej, wychował w Kanadzie, a obecnie rezyduje najczęściej w Nowym Jorku. Karim Rashid to gwiazda współczesnego dizajnu. Projekty Rashida wyróżnia kolorystyka oparta na kontrastach nasyconych barw, zwłaszcza ulubionych przez projektanta różu i zieleni. Rashid chętnie wykorzystuje miękkie, płynne formy. Jest autorem przeszło trzech tysięcy wdrożonych do produkcji projektów.

Współpracował z najbardziej topowymi markami, od Alessi i Georga Jansena po Kenzo, Pradę i Issey Miyake, nie stroniąc od tych popularnych jak Coca Cola. Jego prace można kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, albo obejrzeć w jednym z czternastu muzeów, w tym tak prestiżowych jak MoMA w Nowym Jorku albo Centre Pompidou w Paryżu, gdzie znajdują się w stałych kolekcjach.

Napisz opinię

Pal Doux sofa ogrodowa Vondom

Pal Doux sofa ogrodowa Vondom
Sofa outdoor Doux Pal hiszpańskiego producenta Vondom. Design Karim Rashid. Karim Rashid i Vondom tworzą „Pal”, stworzyli ekskluzywną, minimalistyczną i kolorową kolekcję. Doux to wyróżniająca się kolekcja, składająca się z donicy, stolika...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    9 Inne produkty w tek kategorii