Stone sofa ogrodowa Vondom

Stefano Giovannoni

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Sofa outdoor Stone hiszpańskiego producenta Vondom. Design Stefano Giovannoni.

Jak sama nazwa wskazuje, wydaje się, że sofa tworzy połączenie między naturalnym i sztucznym krajobrazem. "Kamień" doskonale wpasuje się w każde otoczenie, dodając uroku dzięki swojej szczególnej elegancji, materiałowi, a także oryginalnemu kształtowi.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

5 126 zł

Sofa outdoor Stone hiszpańskiej marki Vondom.

Stones ma dużą różnorodność wykończeń, kolorów i jest dostępny z oświetleniem energooszczędnym lub LED RGB. Jak wszystkie produkty Vondom, nadaje się do użytku na zewnątrz, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach klimatycznych, ponieważ jest wytwarzany metodą formowania rotacyjnego o najwyższych wymaganiach.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory sofy ogrodowej Stone Sofa Vondom wykończenie mat

Sofa Vondom wykończenie mat Design Spichlerz

Dostępne kolory sofy ogrodowej Stone Sofa Vondom wykończenie lakier połysk

Stone fotel ogrodowy Vondom Design Spichlerz kolory lakier połysk

szerokość 200 cm
głębokość 83 cm
wysokość 78 cm
wysokość siedziska 40 cm
materiał poliethylen
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Stefano Giovannoni

Napisz opinię

Stone sofa ogrodowa Vondom

Stone sofa ogrodowa Vondom
Sofa outdoor Stone hiszpańskiego producenta Vondom. Design Stefano Giovannoni. Jak sama nazwa wskazuje, wydaje się, że sofa tworzy połączenie między naturalnym i sztucznym krajobrazem. "Kamień" doskonale wpasuje się w każde otoczenie, dodając...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    7 Inne produkty w tek kategorii