River Snake modułowe siedzisko Tonon

Przemysław "Mac" Stopa

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Inspirowana naturą nowoczesna ławka modułowa River Snake włoskiej marki Tonon. Siedzisko zaprojektowane przez polaka Przemysława "Mac" Stopę.

Rzeźbiarskie kształty ławki River Snake i organiczne zakrzywione linie przypominają wzór fal na piasku wyrzeźbionych przez wiatr i wodę.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

1 665 zł 1 665 zł

River Snake ławka z geometrią 3D inspirowana naturą, włoskiej marki Tonon.

Ławka River Snake Tonon jest odporna na warunki atmosferyczne i wyposażona w drenaż dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku zewnętrznego.

Ławka River Snake Tonon z trójwymiarowymi płaskorzeźbami jest inspirowane śladami stóp na piasku, które znajdujemy wzdłuż linii brzegowej plaż podczas cofania się przypływu.

Siedzisko River Snake Tonon to najnowszy produkt, który z powodzeniem dołączył do kolekcji River.

Ławka River Snake Tonon jest wykonana z pianki poliuretanowej "Soft Touch Outdoor". Siedzisko może być zastosowane na wewnątrz jak i zewnątrz. Nietypowa forma ławki może być pięknym obiektem dekoracyjnym w wilgotnych pomieszczeniach takich jak basen lub spa.

Siedzisko River Snake Tonon

River Snake 903 ławka Tonon Design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory ławki River Snake Tonon

X01 WHITE; X02 LIGHT GREY; X03 DARK GREY; X09 SAND; X10 YELLOW; X16 MUD; X19 PIGEON BLUE; X21 OLIVE GREEN; X22 DUSTY PINK

Dostępne kolory ławki River Snake Tonon Design Spichlerz

szerokość 41 cm / 64 cm
głębokość 48 cm
wysokość 44,5 cm
marka Tonon
design Przemysław "Mac" Stopa

Napisz opinię

River Snake modułowe siedzisko Tonon

River Snake modułowe siedzisko Tonon
Inspirowana naturą nowoczesna ławka modułowa River Snake włoskiej marki Tonon. Siedzisko zaprojektowane przez polaka Przemysława "Mac" Stopę. Rzeźbiarskie kształty ławki River Snake i organiczne zakrzywione linie przypominają wzór fal na piasku...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    10 Inne produkty w tek kategorii