Elton Armchair esencja skandynawskiego wzornictwa fotel Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Seria Elton pięknie wyraża esencję skandynawskiego dziedzictwa designu, to atrakcyjny, ponadczasowy kształt duńskiej marki Bolia. Projekt Glismand & Rüdiger.

Elton składa hołd skandynawskiemu dziedzictwu i tradycjom rzemieślniczym. Jest to ponadczasowy produkt, który łączy w sobie wyczuwalne detale ze zrównoważoną jakością.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design".

Więcej szczegółów

8 773 zł

Elton Armchair esencja skandynawskiego wzornictwa, fotel marki Bolia.

Elton to piękna i ponadczasowa seria składająca się z fotela, sof, puf i leżanki. 

Dzięki prostej sylwetce otoczonej solidną ramą z naturalnego dębu, Elton wznosi się elegancko nad ziemią, prezentując każdy detal mebla. 

Lekka drewniana rama o grubości 30 mm otoczona jest miękkimi i wygodnymi poduszkami. Kontrastowy i elegancki język designu, możliwy jest dzięki delikatnej i przemyślanej konstrukcji. Wnętrze Elton jest wyposażone w specjalną metalową ramę i nylonowe listwy wzmocnione włóknem szklanym, które stabilizują konstrukcję i zapewniają komfort.

Elton to uosobienie skandynawskiego designu.

Cena dotyczy fotela w tapicerce z I grupy cenowej.

Fawn ma skandynawski, naturalny wygląd. Tkanina jest cudownie miękka i posiada subtelną grę kolorów. Fawn nada Twojemu domowi minimalistyczny i prosty wygląd. Drukowana technika kolorystyczna nadaje Fawnowi charakterystyczny wygląd, który jest pięknie uzupełniony autentyczną jakością podkreśloną certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który gwarantuje, że w produkcji nie są używane żadne niebezpieczne chemikalia.

szerokość 87 cm
głębokość 80 cm
wysokość 76 cm
głębokość siedziska 45 cm
wysokość siedziska 47 cm
stelaż drewno
marka Bolia
design Glismand & Rüdiger

Napisz opinię

Elton Armchair esencja skandynawskiego wzornictwa fotel Bolia

Elton Armchair esencja skandynawskiego wzornictwa fotel Bolia
Seria Elton pięknie wyraża esencję skandynawskiego dziedzictwa designu, to atrakcyjny, ponadczasowy kształt duńskiej marki Bolia. Projekt Glismand & Rüdiger. Elton składa hołd skandynawskiemu dziedzictwu i tradycjom rzemieślniczym. Jest to...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii