Biophilia stół ogrodowy Vondom

Ross Lovegrove

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Biophilia to stół z poliethylenu zaprojektowany przez Rossa Lovegrove dla Vondom.

Kolekcja Biophilia z pewnością zainspiruje meble przyszłości, jednocześnie zapewniając każdej przestrzeni świeży i intrygujący styl, który patrzy w przyszłość i uwzględnia przeszłość.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

8 786 zł

Stół ogrodowy Biophilia hiszpańskiej marki Vondom.

Biofilia Vondom z definicji jest hipotezą sugerującą, że istnieje instynktowna więź między istotami ludzkimi a innymi żywymi systemami. 

Kolekcja obejmuje krzesła, sofę i stół dostępne w wielu kolorach

Biophilia jest eksploracją struktury mebli, prezentując się z precyzyjnie dostrojonymi humanistycznymi detalami i formą. Wyprodukowany przy użyciu technologii rotomouldingu, Lovegrove wyjaśnia, że ​​Biophilia bada nowy język projektowania, który tworzy dialog między czasem, formą i przestrzenią, łącząc organiczny projekt Sagrady Familii autorstwa Antonio Gaudiego. 

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Dostępne kolory stołu Biophilia Vondom wykończenie mat

Biophilia stół Vondom Design Spichlerz kolory

Dostępne kolory stołu Biophilia Vondom wykończenie lakier połysk

Biophilia stół Vondom Design Spichlerz kolory lakier

średnica Ø120 cm
wysokość 72 cm
forma okrągły
materiał poliethylen
do użytku zewnętrznego tak
marka Vondom
design Ross Lovegrove

Napisz opinię

Biophilia stół ogrodowy Vondom

Biophilia stół ogrodowy Vondom
Biophilia to stół z poliethylenu zaprojektowany przez Rossa Lovegrove dla Vondom. Kolekcja Biophilia z pewnością zainspiruje meble przyszłości, jednocześnie zapewniając każdej przestrzeni świeży i intrygujący styl, który patrzy w przyszłość i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    7 Inne produkty w tek kategorii